Шановні колеги!
Презентуємо на сайті ІБХ НАН України повні тексти (pdf формат) нижчезазначених монографій для ознайомлення, читання і використання в освітньо –навчальному процесі:
23-го ВЕРЕСНЯ 2024 р. ГРУПА СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ЦЕНТРУ «ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ»КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ВІДВІДАЛА ІНСТИТУТ БІОХІМІЇ ім. О.В.ПАЛЛАДІНА НАН УКРАЇНИ
Заступник директора Інституту біохімії академік НАН України професор Сергій Олексійович Костерін ознайомив студентів з історією Інституту та науковими напрямами у галузі біохімії та біотехнології, які мають розвиток в ньому. Було звернуто увагу студентів на те, що у ХХІ сторіччі проведення досліджень у галузі природничих наук, зокрема у галузі біології та біомедицини, відбувається на міждисциплінарному рівні із залученням до вирішення біологічних проблем сучасних експериментальних та теоретичних методів хімії та фізики, а також математики. Студенти були проінформовані за сучасні експериментальні методи досліджень, які використовуються при проведенні біохімічних досліджень співробітниками Інституту. С.О.Костерін підкреслив, що багато співробітників Інституту – випускники Київського університету (біохіміки, біофізики, фахівці у галузі молекулярної біології, фізіології, цитології, мікробіології та вірусології), переважна більшість з них – кандидати наук/phD, а також доктори наук. Студенти були проінформовані за форми науково-організаційної роботи з науковою молоддю, які є притаманні Інституту біохімії.
Шановні колеги, вітаю Вас!
Науковий семінар нашого Інституту «Актуальні проблеми сучасної біохімії» продовжує свою роботу. 1-го жовтня (вівторок) 2024 р. о 10-30 в Актовій залі Інституту будемо слухати доповідь аспіранта відділу сигнальних механізмів клітини Інституту Живоложного Артема Юрійовича «РЕГУЛЯТОРНА РОЛЬ ПОЗАКЛІТИННИХ ВЕЗИКУЛ ЗА УМОВ НОРМИ ТА КАНЦЕРОГЕНЕЗУ». Отже, мова йде за апробацію дисертації на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю «Біологія». Традиційно до цього інформаційного листа додаю авторські тези доповіді.
При цьому повідомляю, що прийняти участь у роботі семінару можна буде й у дистанційному форматі відповідно до наступної адреси:
https://meet.google.com/uqo-jbpu-ypj
Запрошуємо Вас та Ваших колег до участі у роботі нашого семінару.
З повагою - С.О.Костерін