Дослідження структури та функцій αС-регіонів та ВβN-доменів фібрин(оген)у за допомогою молекулярних ефекторів- Кучерявий Є.
ДОСЛІДЖЕННЯ СТРУКТУРИ ТА ФУНКЦІЙ αС-РЕГІОНІВ ТА ВβN-ДОМЕНІВ ФІБРИН(ОГЕН)У ЗА ДОПОМОГОЮ МОЛЕКУЛЯРНИХ ЕФЕКТОРІВ
14 серпня 2025 року о 1400 в конференц-залі Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України відбудеться засідання разової спеціалізованої вченої ради PhD 9831
Порядок денний: захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Кучерявим Євгенієм Петровичем за темою «Дослідження структури та функцій αС-регіонів та ВβN-доменів фібрин(оген)у за допомогою молекулярних ефекторів»
Науковий керівник:
д.б.н., ст. досл. Чернишенко Володимир Олександрович, заступник директора з наукової роботи, завідувач відділу структури і функції білка Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України