Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

 

Конференція молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії і біотехнології – 2024»

16-17 травня в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України за підтримки Біонікс Лаб пройшла традиційна щорічна конференція-конкурс молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії і біотехнології – 2024».

Під час конференції результати своїх досліджень представили студенти, аспіранти і молоді науковці з Дніпра, Івано-Франківська, Києва, Львова, Тернополя і Чернівців. Частина доповідей здійснювалась дистанційно, що не завадило учасникам брати активну участь в обговоренні.

Також учасники мали змогу послухати пленарні доповіді к.б.н. Горак І.Р. (Комплексний огляд ролі адаптерного протеїну Ruk/CIN85 в розвитку раку) та доктора філософії Стогнія Є.М. (Дослідження структури фібриногену: дані обмеженого протеолізу, пептидів та моноклональних антитіл).

Робота конференції здійснювалась в чотирьох напрямках: молекулярна біологія, біотехнологія, біохімія і медична біохімія (програма конференції).

Для оцінки виступів під час конференції працювало конкурсне журі (професор, д.б.н., Матишевська О.П., д.б.н. Дробот Л.Б., д.б.н. Тихомиров А.О., д.б.н. Данилович Г.В., к.б.н. Косякова Г.В., к.б.н. Корольова Д.С., доктор філософії Стогній Є.М.). Доповідь оцінювали за якістю презентації і відповідей на питання та науковим обґрунтуванням виконаної роботи. За найкращі доповіді нагороджено Євстіфєєва Данила (студент Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Київ), Кухоль Анну (НДСЛ "ОХМАТДИТ" МОЗ України), Байдакову Катерину (студентку ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка, лаборанта Інститут біохімії імені О.В. Палладіна НАН України).

Щиро подяка учасникам конференції, доповідачам і слухачам, за високий рівень доповідей і цікаву професійну дискусію.

Тези Конференції опубліковано в журналі Biotechnologia Acta.