Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

 23 лютого   2024 р о 10-00 відбудеться засідання Вченої ради Інституту Біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України в конференц-залі.

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ БІОХІМІЇ ІМ. О.В. ПАЛЛАДІНА

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

10-00      23 лютого   2024 р.

 конференц-зал/он-лайн

Порядок денний

  1. Кадрові питання. Затвердження результатів конкурсів на заміщення вакантних посад: Провідного наукового співробітника відділу біохімії м’язів, наукового співробітника відділу сигнальних механізмів клітини. Доповідає – голова конкурсної комісії акад. НАН України С.О. Костерін.
  1. Звіт директора про діяльність інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України за 2023 рік. Доповідає: директор інституту академік НАН України С.В. Комісаренко.
  1. Обговорення і затвердження Стратегічного Плану розвитку інституту на п’ять років. Доповідає: академік НАН України С. О. Костерін
  1. Затвердження робочого плану за конкурсною тематикою НАН України проектів науково-дослідних робіт молодих учених у 2023-2024 рр. Доповідає доктор філософії Є.М. Стогній (тема НДР № 16).
  1. - Зміна тем дисертаційних робіт аспірантам: 4 року навчання Василю Білоусу і 3 року навчання Артему Живоложному.

-  Про дозвіл ліквідації академічної заборгованості (3 кредити) за індивідуальним графіком роботи аспірантам Білоусу В.Л. та Красницькій Д.А.

- Затвердження додаткових програм для складання комплексного іспиту зі спеціальності 091 Біологія аспірантам 4 року навчання Білоусу В.Л. та Красницькій Д.А.  Доповідають: аспіранти.

  1. Про висунення циклу наукових праць під назвою «Інгібування HB-EGF/EGFR асоційованого онкогенезу та застосування N-ацилетаноламінів для відновлення метаболічного гомеостазу з метою попередження ризиків канцерогенезу» претендентів Інституту на Премію Верховної Ради України для молодих вчених наукового співробітника відділу молекулярної імунології, к.б.н. Сіромолота Андрія Андрійовича та молодшого наукового співробітника відділу біохімії ліпідів Ткаченко Оксани Сергіївни.

  1. Про зміну наукового керівника випускниці аспірантури 2018 року Ткаченко Оксані Сергіївні.
  1. Про підтримку кандидатури Матвєєвої Надії Анатоліївни, завідувача лабораторії адаптаційної біотехнології, д.б.н., ст.н.спів. Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України на висунення на вакансію член-кореспондента НАН України за спеціальністю «фізіологія рослин і генетики» (без граничного віку).
  2. Про зміни та доповнення до Положення про організацію освітнього процесу в Інституті біохімії ім. О.В. Паллалдіна НАН України. Доповідає в.о. ученого секретаря, к.б.н. Худякова О.В.