Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

ibchemШановні колеги!  apfmp

 

Відповідно до Постанови Президії НАН України № 134 від 22 березня 2023 р. на базі Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України заплановано організацію міждисциплінарного загальноакадемічного семінару у галузі природничих наук «Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології».

Мета загальноакадемічного семінару полягає у періодичному заслуховуванні та обговоренні наукових доповідей, присвячених застосуванню сучасних експериментальних та теоретичних методів хімії, фізики та математики для вирішення нагальних проблем сучасної біології (зокрема – у галузі біохімії, біофізики, молекулярної та клітинної біології, біоенергетики, геномики, медичної біології, фармакології, нанобіотехнології, системної та синтетичної біології та т.і.).

Організація зазначеного семінару обумовлена прогресуючим розвитком таких «перехресних» наук та наукових напрямів, як біофізична хімія, фізична біохімія, хімічна біофізика, біохімічна фізика, фізико-хімічна біологія, фізика живого, математична біофізика, теоретична біологія, біоінформатика, штучний інтелект в біології та медицині тощо.

Планується, що засідання семінару будуть провадитись 1 – 2 рази на місяць по п’ятницях о 10-30 в Актовій залі Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України, вул. Леонтовича, 9. Прийняти участь у роботі семінару можна буде й в онлайн-режимі. Анонси щодо засідань семінару та авторські тези доповідей будуть опрелюднені на сайті Інституту біохімії (biochemistry.org.ua), а також розповсюджені електронною поштою.

Звичайно, «двері» семінару будуть відчинені для всіх бажаючих, зокрема не лише для співробітників НАН України та Вищих навчальних закладів, але й для студентів.

Пропозиції щодо виступів з доповідями (тези доповіді – 1-2 стор.) необхідно надсилати на ім’я Костеріна Сергія Олексійовича за електронними адресами:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про перше засідання семінару у свій час буде повідомлено.

Запрошуємо Вас та Ваших колег до участі у роботі семінару.

З повагою - керівник семінару, академік НАН України, професор  С.О.Костерін