Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Науково-просвітницька, виховна та науково-популяризаційна робота Меморіального музею в 2022 р.

(за участю його куратора, к.б.н., пров. наук. співр. В.І. Назаренка):

Забезпечувалось стале функціонування Університету юних біохіміків, який працює на базі Інституту та Юнацької секції Українського біохімічного товариства (УБТ), – ректор С.В. Комісаренко. Відповідно до програми УЮБ брав участь в організації та проведенні Лекторію «Передові рубежі біології» та семінарських занять в співпраці з Київською Малою академією наук учнівської молоді та Київським Палацом дітей та юнацтва. Загалом було проведено 12 семінарських занять та 9 лекцій у форматі он лайн (ZOOM-конференції), зокрема:

 • Лекція провідного наукового співробітника ІБХ ВОЛОДИМИРА НАЗАРЕНКА «Екологія людини» - 13 квітня 2022 р.
 • Лекція доцента кафедри інтегрованого захисту та карантину рослин Факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидата біологічних наук ОЛЬГИ ЄВГЕНІЇВНИ ДМИТРІЄВОЇ «Негативний вплив пестицидів на навколишнє середовище». – 11 травня 2022 р.
 • Лекція випускника Університету юних біохіміків, студента ННЦ «Інститут біології і медицини» КНУ ім. Тараса Шевченка АДАМА ТРАЧА «Вітаміни – що це та з чим їх їдять» - 26 травня 2022 р.
 • Лекція випускниці Університету юних біохіміків, студентки КНУ ім. Тараса Шевченка АНТОНІНИ ШКРАБ’ЯК «Канцерогенез. Біологія пухлин» - 27 травня 2022 р.
 • Лекція доцента кафедри безпеки життєдiяльностi та iнженерної екологii Харкiвського нацiонального унiверситета будiвництва та архiтектури, к.б.н. ГАННИ ПАВЛІВНИ ЧЕРНИШЕНКО «Cтворення дослідницької кафедри біохімії Харківського медичного університету та її наукові здобутки» - 15 червня 2022 р.
 • Лекція доцента кафедри безпеки життєдiяльностi та iнженерної екологii Харкiвського нацiонального унiверситета будiвництва та архiтектури, к.б.н. ГАННИ ПАВЛІВНИ ЧЕРНИШЕНКО «Формування ландшафтів з рекреаційною та іншими функціями у різних країнах світу на прикладі Голландії та Німеччини» - 29 червня 2022 р.
 • Лекція cтаршого наукового співробітника лабораторії аерокосмічного зондування агросфери Інституту агроекології та природокористування НАН України, наукового співробітника відділу рослинництва Університету МакГілла (Канада), доктора біологічних наук АДАМЧУК-ЧАЛОЇ НАДІЇ ІВАНІВНИ «Сучасні досягнення космічної біології, біотехнології та біомедицини» - 12 вересня 2022 р.
 • Лекція випускника Університету юних біохіміків, магістра Інституту високих технологій КНУ ім. Тараса Шевченка, науковця МакГілл Університету (Монреаль, Канада) ДЕНИСА ГОЛОВАНЯ «Ядерний магнітний резонанс: основні практичні аспекти та застосування в сучасних біологічних дослідженнях». – 21 вересня 2022 р.
 • Леція професора кафедри екології факультету екологічної безпеки,

інженерії та технологій Національного авіаційного університету, доктора фізико-математичних наук ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЙОВИЧА ВАЩЕНКА «Прогрес зеленої" ядерної енергетики» - 23 листопада 2022 р.

 • Лекція Президента Міжнародного науково-дослідного центру медицини й речовини «Intersuccess», академіка Української академії наук ПЕТРА ПАВЛОВИЧА САВЧЕНКА «Екологічнаетика та психологія» – 14 грудня 2022 р.

⃰⃰ За дослідницькі експериментальні роботи, виконані на базі ІБХ ім. О.В. Палладіна, юні біохіміки стали у поточному навчальному році переможцями, отримали дипломи і грамоти на різних конкурсах науково-технічної творчості:

 • Всеукраїнському конкурсі-захисті НДР робіт учнів-членів МАН України,
 • Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів,
 • Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи»,
 • Міжнародому проекті ''Earth in the vibration of the soul'' (Україна, Литва, Польща) та ін.