Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

XIII Міжнародна виставка «LABComplEX.  Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH» (19-21 жовтня 2021 р., «КиївЕкспоПлаза», с. Березівка, Київська обл.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 19 по 21 жовтня 2021 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (с. Березівка, Київська обл.,) відбулись XIII Міжнародна виставка «LABComplEX.  Аналітика. Лабораторія.

Біотехнології. HI-TECH» (головна подія лабораторної індустрії в Україні, яка охоплює весь спектр обладнання, технологій, витратних матеріалів і комплекс послуг зі створення, оснащення, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідницької сфери та медицини), а також ХІ Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості «PHARMATechExpo» (захід, на якому був представлений весь процес фармацевтичного виробництва – від розробки субстанцій та контролю якості сировини та обладнання для виробництва фармацевтичних препаратів). Згідно з Розпорядженням Президії національної академії наук України, № 359 від 26.08.2020 р., Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України брав участь у обох виставкових заходах.  З цією метою  були оновлені банери до трьох розробок, зокрема:

   -  «Альфа-Когнітин» - для профілактики і лікування когнітивних розладів». Було виготовлено новий банер для демонстрацій і схематичного пояснення цього шляху:

      - «ВМІСТ 25ОHD У КРОВІ – БІОМАРКЕР ЗДОРОВ’Я ПРОТЯГОМ УСЬОГО ЖИТТЯ!». Було виготовлено новий банер для демонстрації Імуноензимної тест-системи для визначення вмісту гідроксильної форми вітаміну D ( 250 HD) як маркера вітамін D – дефіцитного стану.

   - Для проведення профілактичного обстеження населення на гелікобактеріоз шлунку апаратом для неінвазивної експрес-діагностики масового застосування вдосконалено «Апарат ГЕЛІКОТЕСТЕР»: зменшено його розміри і спрощено використання.