Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Основні напрямки роботи аспірантів та матеріально-технічне забезпечення

Роль адаптерних протеїнів у патогенезі злоякісних новоутворень

CO2-інкубатор ZAPF (Німеччина)

CO2 інкубаторZAPF(Німеччина)

CO2-інкубатор з водяною сорочкою та інфрачервоним керуванням HEPA-фільтра P/N 9150976 розроблено для різноманітних застосувань, зокрема для вирощування в культурі клітин, тканин і організмів. Завдяки чудовій ізоляції прилад мінімізує забруднення та утворення «холодних плям», забезпечуючи неперевершену точність і рівномірність температури. Інфрачервоний датчик CO2 не залежить від температури або рівня вологості, що забезпечує швидке відновлення та ефективне споживання CO2. Крім того, система фільтрації HEPA видаляє як мікроорганізми, так і окремі тверді мікрочастинки з газової суміші, що надходить в інкубатор.

Ампліфікатор для проведення кількісної ПЛР в реальному часі qTOWER 2.2, Analytic Jena AG, Німеччина

qTOWER22AnalyticJenaAGНімеччина

qTOWER 2.2 — термоциклер для ампліфікації ДНК за допомогою полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) у режимі реального часу виключно для дослідницьких цілей. Інтегрований детектор дозволяє вимірювати флуоресценцію зразка в шести спектральних каналах під час ПЛР, при цьому фільтри, що використовуються в модулях кольору або FRET, точно відповідають властивостям найбільш часто використовуваних флуоресцентних барвників, що забезпечує чутливість і вибірковість. виявлення флуоресцентних продуктів ПЛР. qTOWER 2.2 є відкритою платформою для ПЛР у реальному часі та підтримує як інтеркалюючі барвники, так і окремі зразки та набори різних виробників. qTOWER 2.0/2.2 можна використовувати в різних програмах, таких як аналіз експресії, генотипування та виявлення патогенів.

Інвертований мікроскоп CKX41 (Olympus, Японія)

CKX41 (Olympus, Японія)

Мікроскоп CKX41 – інвертований мікроскоп із тринокулярним тубусом та встановленим флуоресцентним обладнанням для розширення можливостей мікроскопа за рахунок флуоресцентних методик, таких як GFP та інших. Похилий тубус дозволяє легко та швидко проводити спостереження, а покращена оптика серії UIS2 забезпечує високу якість зображення по всьому полю. Високий контраст, зручність використання та ергономічність – якісні характеристики мікроскопа CKX41. До мікроскопа підключена цифрова камера та персональний комп’ютер з відповідним програмним забезпеченням, що дозволяє виводити зображення на дисплей монітора, робити та зберігати знімки зразків.

Ампліфікатор для проведення напівкількісної ПЛР T-CY (Creaсon Thecnologies, Нідерланди)

ПЛРT CY

Термоциклер оснащений блоком для зразків на 96 позицій для пробірок 0,2 мл, має формат мікропланшетів з інтервалом 9 мм, що робить його високопродуктивним ампліфікатором для проведення напівкількісної ПЛР. Окремі отвори блоку для зразків розроблені таким чином, щоб забезпечити необхідний контакт між поверхнею блоку та пробіркою зі зразком, що забезпечує високу стабільність температури між зразками. Кришка приладу має підігрів та конструкцію, що забезпечує повну герметичність та контроль температури. Спеціально розроблений нагрівальний елемент, керований мікропроцесором, компенсує коливання температури кришки. Програмне забезпечення, встановлене в приладі, розроблено для легкого керування та програмування приладу. Кожну програму можна відобразити повністю, щоб усі параметри можна було перевірити перед початком виконання програми. Передбачено можливість зміни параметрів циклу (температура та час). Контроль температури здійснюється за допомогою твердотільної технології Пельтьє, яка забезпечує регулювання температури до 4˚C/с, що, як наслідок, пришвидшує роботу та скорочує тривалість програми. Технічні характеристики приладу дозволяють здійснити більшу кількість програмних циклів ПЛР за один день, що є важливим параметром продуктивності роботи приладу для лабораторій, які аналізують велику кількість зразків.

Концентратор у комплекті з ротором, Concentrator Plus (Eppendorf, Німеччина)

Concentrator Plus (Eppendorf, Німеччина)

Компактна настільна система (ширина=32 см) для концентрування зразків ДНК, РНК, нуклеотидів, протеїнів, гелів для електрофорезу в комплекті з ротором на 48 пробірок. Повна система включає в себе сепаратор конденсату, який очищає повітря, що викидається, на 85 % і обмежує запахи. Крім того, автоматична система очищення подовжує термін служби всіх частин пристрою, які контактують з парами.

Прилад також оснащений:

 • сенсорним режимом/вентиляцією: вибір розчинників 3 типів;
 • PTFE мембранним насосом стійким до хімічних речовин;
 • чотирма рівнями нагріву (кімнатна температура, 30 °C, 45 °C або 60 °C), що дозволяє концентрувати різні типи зразків з максимальною безпекою;
 • регульованим таймером від 1 хв до 9 год 59 хв або безперервна робота.

Камера для горизонтального електрофорезу MULTISUB MAXI 7407-00006 (Cleaver Scientific, Велика Британія)

MULTISUB MAXI 7407 00006 (Cleaver Scientific, Велика Британія)

Прилад призначений для проведення гель-електрофорезу великої кількості зразків ДНК/РНК, що потребують тривалого поділу. Піддони, які поставляються з камерою, мають розміри повністю ідентичні до розмірів блотерів, що полегшує перенесення зразків на мембрану для їх подальшого аналізу. Робочий об’єм буферного розчину 1500 мл. Доступні декілька видів гребінок.

Бокс для стерильних робіт, DNA/RNA UV-Cleaner Box (BioSan, Латвія)

 DNA RNAUV CleanerBox

DNA/RNA UV-cleaner box UVC/T-M-AR призначений для стерильних робіт із зразками ДНК/РНК. УФ-очищувач забезпечує захист від забруднень. Модель настільна, виготовлена з металевого каркаса, має скляні стінки та робочу поверхню з нержавіючої сталі. Бокси УФ-очищувачів оснащені відкритою УФ-лампою, встановленою у верхньому ковпаку. УФ-випромінювання від відкритих ламп дезінфікує робочу зону, інактивуючи фрагменти ДНК/РНК протягом 15–30 хв експозиції. Цифровий таймер контролює тривалість прямого УФ-опромінення. Лампа денного світла забезпечує належне освітлення робочої поверхні. Бокс також оснащений проточним бактерицидним УФ-очищувачем–рециркулятором AR, який забезпечує постійне знезараження всередині боксу під час роботи, і тому рекомендований для операцій з ампліконами ДНК/РНК. УФ-очищувач–рециркулятор AR складається з УФ-лампи, вентилятора та пилових фільтрів, організованих у спеціальному корпусі, щоб користувач, який працює з УФ-очисником, був захищений від УФ-випромінювання. Рециркулятор збільшує максимальну щільність ультрафіолетового світла, що робить його достатньо ефективним для інактивації ДНК/РНК. УФ-рециркулятор обробляє 100 об’ємів боксу УФ-очищувача на годину, створюючи постійні асептичні умови роботи всередині боксу.

Кріобанк (посудина Дьюара), ARPEGE 55 (Avantor, Австрія)

ARPEGE55(Avantor,Австрія)

Посудина призначена для довготривалого зберігання біологічних зразків у кріопробірках за температури рідкого азоту. Легкий, виготовлений з алюмінію та композитних матеріалів. Внутрішній об’єм – 55 л. Кріобанк є оптимально безпечним, оскільки система, призначена для захисту та утримання кожного штатива для зберігання на своєму місці в стелажі. Посудину Дьюара встановлено для зручності на підставці з колесами.

Ультразвуковий дезінтегратор UP100H, в комплекті з перетворювачем, тримачем і 2 сонотродами (Hielscher Ultrasonics, Німеччина).

UP100H

Прилад використовується для ефективного лізису клітин, руйнування клітинних структур, екстрагування внутрішньоклітинних молекул, протеїнів та органел для їх подальшого дослідження та аналізу. УЗДН UP100H – це ручний прилад, який також використовується зі штативом, як представлено на фото. Характеристики приладу: потужність 100 Вт, частота 30 кГц, автоматичне регулювання частоти, амплітуда 20 - 100 %, пульсація 0 - 100 %, захист від сухого ходу, постачається в кейсі, зі штативним затискачем STH-16 та інструментом. Прилад укомплектований 2 титановими сонотродами: MS1 (ø=1 мм, довжина ~ 80 мм, V проби до 1 мл) та MS3 (ø=3 мм довжина ~ 80 мм, V проби 5-500 мл), які використовуються у роботі для лізису евкаріотичних та бактерійних клітин, відповідно.

Ламінарний бокс HERA Safe KS15 (HERAEUS , Німеччина)

HERASafeKS15(HERAEUS,Німеччина)

Heraeus/Kendro Laminar flow/Безпечна шафа Herasafe HS 15 на підрамнику. Відповідає класу II біобезпеки та призначена для проведення біотехнологічних, мікробіологічних та генетичних досліджень. Сегментована робоча поверхня виготовлена з нержавіючої сталі. Внутрішня зона має освітлення. Зовнішні розміри: 215х160х93 см. Переднє вікно з приводом, захищає від аерозолів. Шафа оснащена H 14 HEPA фільтром та електронною системою моніторингу.

Світловий мікроскоп Primo Star (Zeiss, Німеччина)

Primo Star (Zeiss, Німеччина)

Primo Star – бінокулярний мікроскоп, оснащений LED та галогеновим освітлювачем, призначений для навчальних та лабораторних цілей. Високоякісна оптика Carl Zeiss робить прилад надійним, міцним та потужним інструментом рутинної лабораторної роботи протягом тривалого часу використання.

Низькотемпературний холодильник КНХ 125-135/35-1 (ВАТ «Холод», Україна)

КНХ125 13535 1(ВАТ«Холод»,Україна)

КНХ 125-135/35-1 – компресійний низькотемпературний холодильник (125 – об’єм робочої камери, л, 135/35 – діапазон робочої температури в камері (‒35 ºС - ‒135ºС)). Холодильник призначений для тривалого зберігання різноманітного біологічного матеріалу, а також заморожування невеликих партій біопродуктів під час проведення лабораторних робіт з біотехнології, молекулярної, клітинної та фізико-хімічної біології.

Центрифуга з охолодженням 5810 R у комплекті зі змінними  роторами («Eppendorf», Німеччина)

5810 R у комплекті зі змінними роторами («Eppendorf», Німеччина)

Центрифуга 5810 R є багатофункційним екстраординарним лабораторним приладом для розділення чутливих до температури дисперсних рідких зразків з вмістом дрібних часток. Набір змінних роторів (бакет та кутового) дозволяє працювати з планшетами і пробірками ємністю від 1,5 мл до 50 мл. Перевагою центрифуги є також її компактні розміри 70*65*31 см. Діапазон температур -9 ºС-+40 ºС, швидкість 200-14 000 об/хв. Максимальна відцентрова сила: з кутовим ротором – 20 913×g, з бакет-ротором - 4 500×g.

Спектрофотометр/флуорометр DS-11 (DeNovix, США)

DS 11 (DeNovix, США)

Спектрофотометр/флуорометр серії DS-11 призначений для кількісного визначення олДНК, длДНК, РНК та протеїну в зразках об’ємом 0,5-1,0 мкл в УФ та видимій частині спектру менш ніж за 3 секунди. Комбінація оптико-механічних компонентів та програмних алгоритмів оптимізують результати для кожного зразка. Перевірка Bridge Testing™ виключає ненадійні результати, що виникають через поломку колонок із пробами або проблем із завантаженням. DS-11 має найширший динамічний діапазон та найнижчу межу виявлення: 0,75–37 500 нг/мкл дцДНК; 0,60-30 000 нг/мкл РНК; 0,04-1 125 мг/мл БСА. Прилад не потребує регулярного технічного обслуговування або повторного калібрування.

Центрифуга без охолодження MiniSpin у комплекті з ротором («Eppendorf», Німеччина)

MiniSpin(«Eppendorf»Німеччина)

Виключно компактна центрифуга (ø = 23 см) з кутовим ротором на 12 пробірок 1,5-2,0 мл, потужна (швидкість до 13,4 об/хв (12 100 х g)) і зручна у використанні. Практично безшумна робота (< 49дБ), містить вмонтований таймер: 15 сек – 30 хв. Автоматичне відкривання кришки у кінці процесу надає легкий доступу до зразків і запобігає їх перегріванню. Виготовлені із металу ротор, внутрішня кришка центрифуги і замок кришки забезпечують максимальну безпеку в роботі. Прилад має режим короткочасного центрифугування.

 

Дослідження змін метаболізму за умов розвитку різних видів паталогії

Мультиметр AD1000 (ADWA, Угорщина)

Професійний настільний мультиметр AD1000 з RS232/USB інтерфейсом дозволяє вимірювати кислотність середовища pH, окисно-відновлювальний потенціал ОВП і температуру.

Особливості мультиметра ADWA AD1000:

 • До 5-ти точок калібрування з можливістю вибору з 7-ми буферних розчинів (5-ти стандартних: рН - 1,68, 4,01, 6,86, 7,01, 9,18, 10,01, 12,45 і два користувальницькі буфери).
 • РК-дисплей великого розміру з можливістю відображення рН або мВ і температури одночасно, а також графічних символів.
 • Функція Hold дозволяє в режимі реального часу зафіксувати показання на екрані для зручності зчитування даних.
 • Формування звіту відповідно до GLP для перегляду останніх даних калібрування рН і мВ.
 • Інтерфейс RS232/USB для зв'язку із ПК.
 • Аварійний сигнал калібрування по тайм-ауту.
 • Калібрування рН з використанням буферів з роздільною здатністю 0,001.
 • Можливість вимірювання рН із ручною або автоматичною температурною компенсацією.
 • Пам'ять до 50 зразків та автоматична реєстрація до 1000 зразків.
 • Два граничні значення сигналізації на вибір.

   

  Мікропланшетний спектрофотометер µQuant (BioTek, США)

   

  µQuant — це одноканальний автоматизований стаціонарний аналізатор загального призначення, який виконує аналізи та кількісне визначення оптичної густини біологічних зразків в УФ та видимій частинах спектру (200-1000 нм) в 96-лункових планшетах, а також в 1 см кюветі. На µQuant попередньо завантажено універсальне програмне забезпечення для отримання стандартної кривої та статистики. Оператор може використовувати оригінальне програмне забезпечення BioTek, таке як Gen5™, KCjunior™ або KC4™ для Microsoft® Windows®, для визначення до 57 протоколів аналізу та шаблонів бланкування, які можна зберігати в пам’яті та мати миттєвий доступ. Шаблони планшетів і формули автоматично поєднуються з налаштуваннями протоколу аналізу. Результати даних можна роздрукувати або надіслати на комп’ютер із програмним пакетом BioTek.

  Cпектрофотометр UNICO 2100UV

 •  

  Однопроменевий спектрофотометр UNICO 2100UV працює в спектральному інтервалі 200-1000 нм. На ньому можуть виконуватися будь-які фотометричні методики кількісного аналізу, призначені для вимірювань в УФ та видимому спектральному діапазоні в біологічних зразках з використанням 1 см скляних та кварцевих кювет. Прилад оснащений змінними тримачами 1-ї та 4-х кювет, що дозволяє варіювати продуктивність досліджень.

  Крім того, спектрофотометр укомплектований ексклюзивним тримачем кювети з термостатуванням, яке здійснюється під’єднанням до високоточного водяного термостату Huber

  Термостат CC1-E-K6 (HUBER, Німеччина)

 •  

  Термостат, що охолоджує/нагріває (-25 - +200 ºС), з відкритою ванною з нержавіючої сталі К-6 оснащений блоком управління Compatible Control CC1-E (точність ±0,02ºС) – компактний потужний універсальний термостат з високою швидкістю виходу на заданий режим. Прилад відноситься до 3 класу безпеки за Європейським стандартом DIN 12876, що дозволяє безперервну експлуатацію за зовнішньої температури до 40 ºС. Конструкція має двоступеневий насос VPC, що передбачає термостатування зовнішніх систем.

  Термостат сухоповітряний ТС-80 («МИЗ-МА», Україна)

    

  Призначений для отримання та підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних і серологічних досліджень у клініко-діагностичних і санітарно-бактеріологічних лабораторіях клінік і лікарнях, науково-дослідних інститутах, лабораторіях харчової промисловості та ін.

  Результат якісної роботи досягається завдяки:

  • -автоматичному регулюванню та підтримці заданої температури;
  • -безперервній цифровій індикації поточної температури;
  • -примусовому циркулюванню повітря в камері;
  • -дзеркальній нержавіючій сталі, що використана для виготовлення робочої камери;
  • -додатковим прозорим дверцятам.

Точні ваги PS 210.R2 (RADWAG, Польща)

Прецизійні ваги PS 210.R2 призначені для швидкого і точного визначення маси в межах 0,001 -200 г в лабораторних умовах. Його також можна використовувати в місцях без доступу до електромережі (230 В), оскільки він стандартно оснащений внутрішнім акумулятором. Невід'ємною частиною ваг WTB є чаша з нержавіючої сталі, а також роз'єм RS 232 і РК-дисплей з підсвічуванням, що забезпечує читабельність результату.

 

Мікропланшетний флуоресцентно-люмінесцентний рідер Flx800 (BioTek, США)

Потужний та високопродуктивний флуоресцентно-люмінесцентний мікропланшетний рідер FLx800™ поєднує чудові технічні характеристики із зручністю та простотою використання для дослідження біохімічних показників, методи визначення яких засновані на застосуванні індукованої флуоресценції  або флеш-люмінесценції. Верхнє та нижнє зчитування доступні для визначення інтенсивності екстинції будь-яких біологічних зразків внесених від 6- до 384-лункових мікропланшетів, зокрема і ПЛР-планшетів. Індукування збудження та зчитування емісії в приладі передбачено на фіксованих довжинах хвилі, для чого використовуються відповідні фільтри.

Мікроцентрифуга з охолодженням 5425 R у комплекті з ротором

(«Eppendorf», Німеччина)

Настільна лабораторна центрифуга з охолодженням для осадження чутливих до температури зразків. Укомплектована кутовим ротором FA-24x2 на 24 гнізда для мікропробірок об’ємом 1,5-2,0 мл.

Технічні характеристики:

- швидке прискорення та уповільнення;

- Низький рівень шуму (< 54 дБ);

- Мала площа;

- Низька висота завантаження для зручного вставлення ротора та зразків;

- М'яке закривання одним пальцем для ергономічної роботи

- автоматичне відкриття кришки після запуску

 - швидке охолодження з ротором.

Шейкер-інкубатор ES-20 (BioSan, Латвія)

ES-20 – настільний компактний шейкер-інкубатор. Призначений для культивування клітин за заданою оператором програмою, а також проведення ензиматичних реакцій, що чутливі до температури та потребують струшування.

Вбудований мікропроцесорний термоконтролер забезпечує постійний температурний контроль у камері інкубатора і дозволяє встановлювати та підтримувати температуру всередині інкубатора (до +42ºС). Примусова циркуляція нагрітого повітря всередині прозорої камери з плексигласу гарантує рівномірний розподіл температури в робочому об'ємі інкубатора. Процес перемішування контролюється цифровим тахометром та цифровим таймером. Система прямого приводу обертання платформи забезпечує надійну, стабільну роботу (до 30 діб безперервного перемішування).

 

 

Регуляція експресії генів і залежних від них протеїнів у клітинах гліом

 • Високоточні ваги «WPS 510/C/1» та «RADWAG 2006»
 • Центрифуга «Eppendorf 5415R»
 • ПЛР-аналізатор «Mastercycler personal Eppendorf»
 • Установка для Вестерн-блот аналізу «SEMI-DRY Blotter»

8Centrifuge

 

Синаптична передача та активний транспорт  в нервових терміналях

 • Високоточні ваги «OHAUS Explorer Pro EP214C»
 • рН-метр/кондуктометр «Eutech PC 700»
 • Флуоресцентний спектрофотометр «Hitachi 650-10 S»
 • Спектрофотометр «СФ-26»

6scales

 

Регуляція активності скоротливих протеїнів міометрія

 • Автоклав «SEA-23»
 • pH-метр «Toledo»
 • Високоточні ваги «Thermo»

2Autoclave

4pHmeter

 

Роль адаптерних протеїнів у  патогенезі злоякісних новоутворень

 • Ламінарна шафа «ESCO»
 • СО2-інкубатор «Sanyo»
 • Мікроскоп 

1Culture room

 

Структура, функції та молекулярні механізми функціонування активних сайтів ключових протеїнів гемостазу

 • Фотометр Multiskan EX
 • Спектрофотометр  «Opteizen POP»

5Spectrophotometer

 

Молекулярні механізми імунної відповіді та способи її регуляції

 • рН-метр «Cyberscan»
 • Високоточні ваги «Salex»
 • Спектрофотометр «Gene Quant Pro»
 • Мультилунковий спектрофотометр «BioTek»
 • Лічильник клітин «Countess II FL»

7reader

 

Фізіологічна роль ангіостатинів в нормі та за патології

Високоточні ваги «RADWAG-XAS/160/C»

Спектрофотометр «СФ-2000-02»

Мультилунковий спектрофотометр «Muliscan EX»

Агрегометр «Солар»

3Aggregometer