Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ  “Україна 30. ОСВІТА І НАУКА”,

31 травня – 2  червня 2021 р.

В рамках Всеукраїнського форуму “Україна 30. Освіта і наука”, який тривав у Києві з 31 травня по 2 червня 2021 року, пройшла виставка науково-технічних розробок установ НАН України.

Науковці Національної академії наук України  представили свої новітні розробки під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука»

 

      

 Президент НАН України, академік НАН України А.Г. Загородній знайомиться з експозицією ІБХ НАН України

            Академіки НАН України С.В. Комісаренко і В.М. Локтєв обговорюють переваги  запропонованого в ІБХ кровоспинного   засобу     

              

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Експозиція ІБХ, яку представляє заступник директора з наукової роботи В.О. Чернишенко. Інтервю В.О. Чернишенка радіо «КУЛЬТУРА»

 Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України в рамках розділу «Медицина, охорона здоров’я» продемонстрував препарат «Альфакогнітин» – засіб для покращення когнітивних функцій у людини шляхом зниження й нормалізації рівня гомоцистеїну при лікуванні та профілактиці тромботичних, серцево-судинних, цереброваскулярних хвороб, вад вагітності та інших патологій, у тому числі, COVID-19, «Карбогемостат» – ефективний кровоспинний комбінований аплікаційний засіб для швидкої зупинки гострих судинних, капілярних та паренхіматозних кровотеч, а також апарат «ГЕЛІКОТЕСТЕР» для неінвазивної експрес-діагностики гелікобактеріозу шлунка.