Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Комплексна дієтична добавка при гелікобактеріозі

(Захищено патентом України на корисну модель № 116503)    

 

Проблема гелікобактеріозу є надзвичайно актуальною. Відомі дієтичні добавки, що містять суміші мінералів і натуральних рослинних препаратів мають ряд недоліків, а саме: вони впливають на життєспроможність Helicobacter pylori тільки опосередковано й мало пригнічують його активність, а отже, недостатньо ефективно усувають негативні для здоров'я наслідки, що пов'язані з інфікованістю цим мікроорганізмом.

 

Створено: ефективну комплексну дієтичну добавку для профілактики й корекції порушення мікробіоценозу, включаючи інфікованість Helicobacter pylori. Застосування дієтичної добавки при гелікобакторіозі дозволяє здійснюватиити профілактику і корекцію відхилень мікробіоценозу, включаючи інфікованість Helicobacter pylori, покращення функціонування шлунково-кишкового тракту та підтримання хорошого стану здоров'я й працездатності у людей різного віку.

 

Склад, мас. %: дієтична добавка при гелікобактеріозі складається з двох компонентів: сечовини та срібла нітрату. (при їх роздільному зберіганні та використанні):

 

Властивості:

  • срібло нітрат токсично діє на бактерії Helicobacter pylori, які колонізують шлунок, специфічно інгібуючи іонами срібла їх уреазну активність (достатньо чотирьох іонів Ag2+).
  • сечовина (карбамід), надходячи в шлунок, піддається розщепленню до аміаку; при цьому в кислому середовищі шлункового соку збільшується концентрація іонів амонію, що значно збільшує розчинність срібла хлориду, а отже, й концентрації катіонів срібла Ag2+, які інгібують уреазу Helicobacter pylori; сечовина як сильний антиоксидант захищає клітини слизової оболонки шлунку від дії вільних радикалів, у тому числі й тих, що утворюються в результаті життєдіяльності бактерій Helicobacter pylori .

 

Застосування: рекомендовано для зменшення інфікованості Helicobacter pylori, що покращує функціонування шлунково-кишкового тракту, зменшує ризик виникнення ускладнень при діабеті і підтримує хороший стан здоров'я та працездатність у людей різного віку; разова доза складає, мас. %: срібла нітрат, 0,005-1,000 мг; - сечовина (карбамід), 0,01-1,000 г, розчини сечовини та срібла нітрату готують окремо перед використанням,

Переваги:

  • висока ефективність застосування, що перевершує аналоги;
  • дешеві та стійкі до зберігання компоненти;
  • значно менша кількість на разову дозу;
  • ефективна профілактика та корекція порушеннь мікробіоценозу, включаючи інфікованість Helicobacter pylori;
  • покращення функціонування шлунково-кишкового тракту;
  • підтримання працездатності і стану здоров'я;
  • зменшення ризику виникнення онкозахворювань.

Розроблено  й  апробовано:  у відділі  регуляції  обміну  речовин  Інституту  біохімії  ім.  О.В. Палладіна НАН України.

        

Контакти:

Teл.: +380 (44) 235-7157.     Факс: +380 (44) 234-1296.

E-mail: tto@biochem.kiev.ua.      http://biochemistry.org.ua

Адреса: Інститут  біохімії  ім.  О.В. Палладіна НАН України,

 вул. Леонтовича, 9, м. Kиїв, 01054, Україна.