Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Спосіб одержання аутологічної збагаченої тромбоцитами плазми крові людини

з вмістом тромбоцитів понад 1 млн/мкл для медичного застосування

(Захищено патентом України на винахід № 123108)

Створено. Спосіб одержання аутологічної збагаченої тромбоцитами плазми крові людини, який полягає в послідовному диференційованому центрифугуванні цільної крові пацієнта, плазми крові, що містить тромбоцити, та ресуспендуванню отриманих тромбоцитів в аутологічній плазмі крові, що дає можливість одержати концентровану суспензію нативних функціонально активних тромбоцитів із вмістом клітин понад 1млн/мкл, де використовується мінімальна кількість антикоагулярнту. Цей спосіб дозволяє отримати плазму крові людини, збагачену тромбоцитами (понад 1 млн/мкл), що зберігають здатність вивільняти ряд факторів росту та інші біологічно активні сполуки після стимуляції або ін'єкції в тканини за клітинної терапії із зниженим вмістом антикоагулянту. Зниження концентрації гепарину мінімізує крововилив у місці ін'єкції, що сприяє біомедичному застосуванню суспензії, для сприяння загоєнню ран і прискорення регенеративних процесів.

Конкурентні переваги:

­   одержання аутологічної збагаченої тромбоцитами плазми крові з вмістом нативних функціонально активних тромбоцитів понад 1 млн/мкл;­   збереження функціональної активності одержаних тромбоцитів, а саме: здатності до активації, агрегації та вивільнення ростових факторів, необхідних для прискорення регенерації тканин;

  • відсутність додаткових етапів промивання тромбоцитів і необхідності переведення їх у фізіологічний розчин;
  • зменшення ризику виникнення геморагій при застосуванні збагаченої тромбоцитами плазми крові в медицині, завдяки суттєвому зниженню кількості антикоагулянта (гепарину або фраксипарину).
  • відтворюванність (спосіб може бути легко відтворений у будь-якій медичній лабораторії, обладнаній базовим лабораторним обладнанням).

Застосування: для сприяння загоєнню ран і прискорення регенеративних процесів у хірургії, ортопедії, травматології, щелепно-лицевій хірургії, офтальмології, гінекології, урології та косметології; для клітинної терапії; у біотехнології.

Впровадження: Спосіб готовий до використання.

Розроблено: у відділі структури і функції білка Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України.

Апробовано: у косметологічній клініці ТОВ «Віктюр».

Контакти:

Довідки: Тел.: 380-44-235-71-57; Fах: 380-44-279-63-65;

Е-таil: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,  www.biochemistry.org.ua .

Адреса: Інститут біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, Київ 01054, Україна.