Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Спосіб кількісного визначення ензиматичної активності бактеріальної

Са2+-незалежної трансглутамінази

(захищено патентом України на корисну модель № 120402)

 Проблема: Бактеріальної Са2+-незалежна трансглутаміназа широко використовується в харчовій і хімічній промисловостях, косметології, біотехнології та фундаментальних біохімічних дослідженнях. Кількість бТГ для кожного конкретного виробничого застосування залежить від рівня її активності, яка не завжди відповідає сертифікату виробника, що призводить часто до фінансових перевитрат виробника та до забруднення продуктів її надлишком.

Створено: альтернативний, простий у виконанні, повторюваний і доступний спосіб, який дозволяє кількісно визначати ензиматичну активність бактеріальної Са2+-незалежної трансглутамінази (бТГ),  використовуючи природний протеїновий субстрат у системі фібриноген–тромбін–бТГ.

Спосіб здійснюють: шляхом визначення ступеня зшивання бактеріальною трансглутаміназою (бТГ) фібрину, утвореного в системі фібриноген-тромбін. Ступінь зшивання відповідає активності досліджуваної бТГ.  

Конкурентні переваги:

- у способі використовується природний протеїновий субстрат, що максимально наближує умови проведення аналізу до умов виробничого процесу;

- субстрат не потребує додаткового очищення та стандартизації;

- відсутність потреби у додатковому очищенні та стандартизації субстрату;

- відтворюваність;

- можливість  здійснювати контроль якості вхідної бТГ, оптимізувати її витрати, запобігати зайвим витратам та забрудненню продуктів її надлишком;

- доступність  (може  виконуватися  в  будь-якій  науково-дослідній  лабораторії, обладнаній базовим лабораторним обладнанням та будь-яким спеціалістом, що володіє навичками роботи на обладнанні стандартної біохімічної лабораторії).

Застосування: у всіх галузях виробництва, де використовується бактеріальна трансглутаміназа, особливо в харчовій промисловості.

Впровадження: спосіб готовий до використання.

Розроблено та апробовано: у відділі структури і функції білка  Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України

Контакти:

Довідки: Тел.: 380-44-235-71-57; Fах: 380-44-279-63-65;

Е-таil: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,  www.biochemistry.org.ua .

Адреса: Інститут біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, Київ 01054, Україна.