Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

«САНОФЛЮ» - засіб для профілактики та лікування грипу

 (Захищено патентом України на винахід № 104650 та Свідоцтвом України на знак для товарів і послуг)

Проблема. Грип є епідемічним вірусним захворюванням, причиною важких ускладнень і, навіть, смерті. Для запобігання цього захворювання та його ускладнень використовують актуальні протигрипозні вакцини та антивірусні препарати. Часто застосування противірусних препаратів супроводжується появою побічних наслідків і є ефективним лише проти певного штаму вірусу грипу.

Створено: ефективний та безпечний вітчизняний засіб «САНОФЛЮ» з антинейрамінідазною, інтерфероніндукуючою та антигемаглютинуючою дією для профілактики та лікування грипозної інфекції типу H1N1.

Склад засобу «САНОФЛЮ»:  діюча речовина N-стеароїлетаноламін (NSE), яка є активним компонентом мембран клітин із комплексом потужних фармакологічних і біологічних властивостей: мембранопротекторних, антиоксидантних, адаптогенних, антиалергічних, антизапальних, гіпоглікемічних, ангіопротекторних. NSE – нетоксична речовина, не викликає проліферативної та мутагенної дії.

Властивості засобу «САНОФЛЮ»:  блокує поверхневі глікопротеїни вірусу грипу індукує продукцію гамма- та альфа - інтерферону, пригнічує нейрамінідазну та гемаглютинуючу активність вірусу грипу, захищає клітин від атипової проліферативної активності.

Переваги засобу «САНОФЛЮ»:

  • є активним індуктором гама- та альфа- інтерферонів;
  • пригнічує нейрамінідазну та гемаглютинуючу активність вірусу грипу;
  • протигрипозна ефективність складає 100 % у дозі 0,2 мл 10-9 М при лікувальній схемі введення та в дозі 0,2 мл 10-8 М при профілактичній схемі введення;
  • захищає клітини від атипової проліферативної активності;
  • зберігає свою противірусну активность протягом тривалого часу (5 діб) у порівнянні з найближчим аналогом відомим препаратом Озельтамівір;
  • проявляє хімічну стійкість в зовнішньому та внутрішньому середовищах організму;
  • не має консервантів, стабілізаторів та інших допоміжних речовин;
  • не чинить токсичну та побічну дії на організм.

Застосування засобу «САНОФЛЮ»: в інтраназальній або ін'єкційній формах.

Виробництво засобу «САНОФЛЮ»: може виготовлятися на обладнанні вітчизняних фармацевтичних підприємств з вітчизняної сировини, він має доступну собівартість, простий у виробництві.

Розроблено засіб «САНОФЛЮ»: у відділі біохімії ліпідів Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України.

Апробовано засіб «САНОФЛЮ»у лабораторії експериментальної хіміотерапії вірусних інфекцій ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського" НАМН України.

Контакти:

Тел.: 380-44-235-71-57; Fах: 380-44-279-63-65;

Е-таil: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,  www.biochemistry.org.ua .

Адреса: Інститут біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, Київ 01054, Україна.