Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

«КАРБОГЕМОСТАТ» – кровоспинний комбінований засіб

 (Захищено патентом України на винахід №  117852 і Свідоцтвом України на знак для товарів і послуг)

 Створено: ефективний кровоспинний комбінований аплікаційний засіб  «КАРБОГЕМОСТАТ» для швидкої зупинки гострих судинних, капілярних та паренхіматозних кровотеч.

Склад: кровоспинний комбінований засіб «КАРБОГЕМОСТАТ» є композитом, який складається з двох функціональних компонентів: активатора зсідання крові, розробленого в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України й захищеного патентом на винахід, та сорбуючої  пов'язки на основі високо  активованих вуглецевих матеріалів медичного призначення, яка виконує функцію матриці для іммобілізації ензимного активатора, водночас зберігаючи свої сорбційні, знезаражувальні та ранозагоювальні властивості.

Призначення:

  • для швидкої зупинки масивних кровотеч;
  • при кровотечах за гемофілії;
  • при кровотечах у хворих за присутності антикоагулянтів.

  Переваги: кровоспинний комбінований засіб «КАРБОГЕМОСТАТ» забезпечує:

-  ефективну зупинку масивної кровотечі, перевершуючи світові аналоги: рівень крововтрати при застосуванні кровоспинного комбінованого засобу менший, ніж у випадку застосування найефективніших світових аналогів – «CELOX» (ЄС) і «QuikСlot» (США);

-     швидку зупинку кровотечі у хворих з гемофілією;

-     протинабрякову, протизапальну, протибольову та протимікробну дію;

-  застосування як у клініці, так і в польових умовах та побуті, у складі індивідуальних аптечок різного профілю.

Створено дослідні зразки кровоспинного комбінованого засобу “КАРБОГЕМОСТАТ” двох форматів: серветки 5х5 см для зупинки капілярних кровотеч та бинти 5х50 см для зупинки масивних кровотеч.

Кровоспинний комбінований засіб «КАРБОГЕМОСТАТ» успішно пройшов клінічні випробування.  

Споживачі: поранені в умовах військових дій та в побуті, пацієнти з кровотечами  хірургічних і опікових відділень цивільних та військових клінічних закладів, швидкої медичної допомоги.

Ринок: Кровоспинний комбінований засіб «КАРБОГЕМОСТАТ» актуальний при масивних кровотечах під час тяжких поранень і хірургічних втручань, тяжких опіках, кровотечах при гемофілії, при кровотечах, викликаних антикоагулянтами.

Розроблено: Інститутом біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України за сприяння співробітників Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р. Є. Кавецького НАН України та Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України.

Контакти:

Тел.: 380-44-235-71-57; Fах: 380-44-279-63-65;

Е-таil: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,  www.biochemistry.org.ua .

Адреса: Інститут біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, Київ 01054, Україна.