Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Засіб для лікування гепатиту С людини

(Захищено патентом України на винахід № 119584)

Проблема: На сьогодні вірус гепатиту С (ВГЦ) є однією з вірусних інфекцій, що за даними ВООЗ є актуальною проблемою для понад 170 мільйонів людей по всьому світу.  Гепатит C — це хвороба печінки, що є наслідком ураження організму вірусом гепатиту С. Гепатит С розвивається у хронічну форму у понад 70% уражених цим вірусом, що призводить до хронічних захворювань печінки.

Створено: новий ефективний і безпечний антивірусний засіб для  лікування  гепатиту С людини з комбінованою антивірусною та гепатопротекторною дією.

Склад: діюча речовина  N-стеароїлетаноламін (NSE), яка є активним компонентом мембран клітин із комплексом потужних фармакологічних і біологічних властивостей: мембранопротекторних, антиоксидантних, адаптогенних, антиалергічних, антизапальних, гіпоглікемічних, ангіопротекторних.

Переваги:

  • інгібування на 100 % репродукції вірусу гепатиту С людини в трансфікованих вірусом гепатиту С клітинах Jurkat у концентрації від 10-6 М до 10‑9 М NSE, що свідчать про потужну антивірусну дію NSE відносно вірусу гепатиту С людини;
  • відсутність токсичної та побічної дії на організм;
  • хімічна стійкість в зовнішньому та внутрішньому середовищах організму;
  • відсутність консервантів, стабілізаторів та інших допоміжних речовин.

Лікувальні властивості: засіб для лікування гепатиту С людини одночасно забезпечує ефективне пригнічення вірусу гепатиту С людини та гепатопротекторну дію, що особливо важливо при лікуванні гепатиту С людини.

Виробництво: засіб для лікування гепатиту С людини може виготовлятися на обладнанні вітчизняних фармацевтичних підприємств з вітчизняної сировини, він має доступну собівартість, простий у виробництві.

Розроблено:  у відділі біохімії ліпідів Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України.

Апробовано: у ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН України».

Нагорода: винахід «Засіб для лікування гепатиту С людини» отримав грамоту переможця у номінації «Фармацевтика» Всеукраїнського конкурсу «Винахід 2020», проведеного Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Укрпатентом і Торгово-промисловою палатою України.

Контакти:

Тел.: 380-44-235-71-57; Fах: 380-44-279-63-65;

Е-таil: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,  www.biochemistry.org.ua .

Адреса: Інститут біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, Київ 01054, Україна.