Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

 Вельмишановні колеги!

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна Національної академії наук України спільно з Радою молодих вчених у рамках Фестивалю Науки планують 20-21 травня 2021 року провести наукову Конференцію-конкурс молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2021», присвячену 30й річниці Незалежності України.

Напрямки роботи Конференції-конкурсу:

  • Біохімія
  • Біотехнологія
  • Молекулярна біологія
  • Медична біохімія

Умови участі у Конференції-конкурсі:

  • Участь в конференції – очна або дистанційна (презентація і відповіді на питання в Zoom-сесії).
  • Вік учасників – до 35 років включно (на момент проведення конференції).
  • На конкурс можуть бути представлені лише доти не опубліковані роботи.
  • Кінцевий термін подачі тез – 30 квітня 2021 р.
  • Сплата організаційного внеску. Інформація щодо розміру внеску наведена нижче.
  • Робочі мови конференції: українська, англійська. Форма участі - виключно усна доповідь (очно або дистанційно).

Для участі у конкурсі необхідно надіслати заповнену реєстраційну картку та тези доповіді окремими файлами з зазначенням прізвища доповідача в назві файлу (зразок: Petrenko_card.doc та Petrenko_abstract.doc) на електронну адресу Ради молодих вчених Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАНУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Зразок оформлення тез доповіді та форма реєстраційної картки додається. Звертаємо вашу увагу, що тези будуть проходити рецензування і можуть бути відхилені організаційним комітетом у випадку невідповідності вимогам конференції без додаткових пояснень. Учасники Конференції електронним листом будуть проінформовані про результати роботи організаційного комітету та про деталі оплати організаційного внеску. 

Детальна інформація щодо участі та зразок форм для реєстрації в прикріпленому файлі.

В рамках Конференції традиційно буде проведено конкурс робіт молодих науковців. Спонсором проведення конкурсу є AЛТ Україна ЛТД.

Організатори конференції закликають дотримуватись санітарних та протиепідемічних заходів, пов'язаних з пандемією Covid-19.

Довідки стосовно Конференції: Яценко Тетяна +(380-99) 610 15 97; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Будемо вдячні за поширення інформації щодо конференції.

З повагою, оргкомітет