Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

XIІ  УКРАЇНСЬКИЙ  БІОХІМІЧНИЙ КОНГРЕС

(30 вересня – 4 жовтня  2019 р., м. Тернопіль)

30 вересня - 4 жовтня 2019 р. у м. Тернополі відбувся черговий ХІІий  Український біохімічний Конгрес. Конгрес, який  носить історичну назву «біохімічний», на сьогодні  набув  міждисциплінарного  характеру, охопивши широке коло «Наук про життя (Lifesciences)», включно з молекулярною біологією, біофізикою, геномікою, імунологією, біотехнологією, експериментальною медициною, фармакологією тощо, і тому він став визначною подією не лише для української біохімічної спільноти, але  і для  фахівців суміжних спеціальностей,  які  цікавляться найновішими досягненнями у цих сферах науки та перспективами їх розвитку. 

 

Конгрес було присвячено 165-річниці від дня народження видатного українського вченого - біохіміка, громадського та політичного діяча  Івана Горбачевського, та проведено на базі Тернопільського національного медичного університету, який носить його ім’я.

Конгрес було підготовлено Українським Біохімічним Товариством (УБТ), Інститутом  біохімії ім. О.В. Палладіна НАНУ як базовою організацією УБТ, Тернопільським національним медичним університетом імені І.Я.Горбачевського за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, Національної академії медичних наук України та Федерації європейських біохімічних товариств (FEBS). Організаційний та Програмний комітети Конгресу очолив президент УБТ, академік НАН та НАМН України С.В. Комісаренко. Під час проведення Конгресу відбувся також черговий з’їзд Українського Біохімічного Товариства.

 {aridoc engine="google" width="600" height="300"}/images/xii_conf/xiiubc.pdf{/aridoc}