Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

 

 

 

 

 

 

ХІІ УКРАЇНСЬКИЙ БІОХІМІЧНИЙ КОНГРЕС

Присвячений 165-й річниці від дня народження І. Я. Горбачевського

30 вересня – 4 жовтня 2019, м. Тернопіль

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Національна академія наук України, Українське біохімічне товариство, Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАНУ, Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського повідомляють, що 30 вересня – 04 жовтня 2019 р. в м. Тернопіль на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і нJAT3 Clean Cacheауки України, Національної академії медичних наук України та Федерації європейських біохімічних товариств (FEBS) відбудеться черговий ХІІ Український біохімічний конгрес, присвячений 165-річниці від дня народження видатного українського вченого і організатора науки, державного і громадського діяча Івана Яковича Горбачевського.

Український біохімічний конгрес – це визначна подія для біохіміків, молекулярних і клітинних біологів, біофізиків, медиків та фахівців суміжних спеціальностей, які працюють і  цікавляться найновішими досягненнями та перспективами розвитку сучасної біологічної науки, експериментальної медицини, біотехнології, фармакології тощо.

Запрошуємо біохімічну спільноту та усіх, хто цікавиться «хімією життя», до участі в роботі ХІІ Українського біохімічного конгресу!

https://bioinfo.org.ua

Організаційний комітет

Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського

 
Address : майдан Волi, 1, Тернопiль, 46001
Postal code/ZIP : 46001
Town/Suburb/City : Тернопiль
State/County/Province : Тернопільська область
Country : Ukraine