Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian Bulgarian Czech Danish English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Spanish Turkish
 

Шановні колеги! Науковий семінар «Актуальні проблеми сучасної біохімії» Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України продовжує свою роботу у 2017 р. 17 січня (вівторок) о 10-30 в Актовій залі Інституту будемо слухати доповідь к.м.н. Гридіної Н.Я. (ДУ «Інститут нейрохірургії  ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України»). Тема доповіді: «Вплив білкових структур на біофізичний стан мембран клітин крові та підходи до його корекції при злоякісних гліомах головного мозку». До цього листа додаємо файл із тезами доповіді у авторському виконанні. Запрошуємо Вас та Ваших колег до участі у роботі нашого семінару.

З повагою – С.О.Костерін.

Д О П О В І Д Ь

на тему:     «Вплив білкових структур на біофізичний стан мембран клітин крові та підходи до його корекції при злоякісних гліомах головного мозку».

Доповідач: к.м.н. Гридіна Н.Я., ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України».

 В роботі представлені результати впливу мембраномодифікуючих фармпрепаратів верапаміл-гідрохлориду та кетамін-гідрохлориду на показники рівня агрегації клітин крові, що були отримані завдяки використанню біосенсора «ПЛАЗМОН». Використання цих препаратів дало змогу проводити диференційну діагностику в умовах in vitro між доброякісними та злоякісними гліомами головного мозку, а також між локальними запальними процесами та злоякісними гліомами у віддаленому післяопераційному періоді.

При використанні методу фокальної кореляційної спектроскопії отримані дані, що свідчать про наявність в плазмі хворих з нейрохірургічною патологією не ідентифікованих білкових структур пухлинного походження, які сприяють зниженню трансмембранного потенціалу на клітинах крові і активації пухлино-асоційованого запалення.

Проведений аналіз отриманих даних показав, що пухлино-асоційоване запалення може бути головним злоякісним компонентом у розвитку прогресії гліом і потребує нагальної корекції у післяопераційному періоді з метою профілактики появи рецидивів гліом.