Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

9 листопада 2016 р. в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України відбулася робоча зустріч представників Інституту біохімії на чолі із заступником директора з наукової роботи академіком С.О. Костеріним з представниками делегації Академії Наук провінції Шандунь (КНР), яка була продовженням переговорів, розпочатих на такій зустрічі 27 травня ц.р. Але цього разу у складі китайської делегації, крім науковців, були представники ділових кіл провінції Шандунь, зокрема однієї із фармацевтичних компаній.

 С.О. Костерін коротко розповів гостям про історію створення Інституту біохімії, його традиції і сучасні наукові напрями фундаментальних досліджень, а заступник директора з наукової роботи проф. Д.В. Колибо ознайомив гостей з практичними розробками Інституту (як впровадженими, так і готовими до впровадження у медичну практику).

 За бажанням гостей вони ознайомилися з роботою деяких лабораторій.

 На зустрічі також обговорювалися питання стосовно спільних наукових досліджень і можливого трансферу деяких технологій для виробництва препаратів і тест-систем медичного призначення.