Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Дирекція Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна Національної академії наук України спільно з Радою молодих вчених планують 26-27 травня 2016 року провести наукову Конференцію-конкурс молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2016», присвячену 110-річниці з дня народження видатного вченого-біохіміка академіка В.О. Беліцера.

 940x120

В рамках Конференції буде проведено конкурс робіт молодих науковців. Надіслані та відібрані конкурсною комісією тези доповідей буде розміщено на сайті Інституту та опубліковано у збірці матеріалів конференції. Тези доповідей представлених на Конференції усними доповідями буде також опубліковано в «Українському біохімічному журналі».

Тематика конференції – прикладна та фундаментальна біохімія, біотехнологія, молекулярна біологія.

Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.

Умови участі у Конференції-конкурсі:

  1. Вік учасників – до 35 років включно (на момент проведення конференції).
  2. На конкурс не можуть бути представлені роботи, які раніше брали участь у цьому або подібних конкурсах в Україні.
  3. Очна участь у конференції та друк тез за матеріалами усних доповідей – безкоштовні.
  4. Заочна участь у конференції (друк у збірнику тез, не представлених на конференції усними доповідями) передбачає сплату організаційного внеску в розмірі 100 грн. Заочна участь не передбачає передруку тез в Українському біохімічному журналі.
  5. Термін подачі тез – 15 квітня 2016 р.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати заповнену реєстраційну картку (card.rtf) та тези доповіді (abstract.rtf) на електронну адресу Ради молодих вчених Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАНУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Радою молодих вчених буде проведено попередній відбір конкурсантів на підставі рецензування надісланих тез доповідей. Учасники Конференції до 22 квітня електронним листом будуть проінформовані про деталі проведення Конференції-конкурсу.

Учасники, які заявлять бажання взяти участь у Конференції заочно будуть поінформовані про деталі оплати організаційного внеску 22 квітня.

Звертаємо вашу увагу, що тези може бути відхилено конкурсною комісією без додаткових пояснень. Автори, чиї тези буде відхилено, будуть проінформовані про це листом до 22 квітня.

З приводу поселення учасників Конференції з інших міст - гарні новини! Готель "Голосіївський" розміщує учасників конференції "Актуальні проблеми біохімії та біотехнології" зі знижкою 20% на всі категорії номерів! Прейскурант: www.hotelgolos.kiev.ua. Забронювати номер можна, звернувшись за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном +380 (67) 234-71-94 .

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання чи пропозиції стосовно Конференції, звертайтесь до голови оргкомітету Володимира Чернишенка +(380-44) 235 51 72; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З повагою, оргкомітет.

940х60