Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Спосіб кількісного визначення формальдегіду в

організмі тварин при умовах, наближених до in vivo

(Права на корисну модель захищено патентом України)

Спосіб відноситься до експериментальної біології, а саме, до кількісного визначення вмісту ендогенних альдегідів.

Суть способу полягає в кількісній оцінці рівня формальдегіду в організмі експериментальних тварин за допомогою димедону нормального складу, який вводять експериментальним тваринам в умовах in vivo та в подальшому в зразках тканин органів та (або) крові визначають вміст утвореного стабільного комплексу формальдегід-димедон за допомогою флуоресцентного методу.

В даному способі можливо застосовувати інші препарати, які не впливають на обмін альдегідів в організмі тварин, а також інші можливі методи визначення вмісту формалдимедону в біологічних зразках.

            Спосіб кількісного визначення формальдегіду в організмі тварин при умовах, наближених до in vivo дозволяє більш коректно оцінювати рівень формальдегіду в організмі тварин порівняно з визначенням цього показника in vitro.

Спосіб може бути використано для виявлення впливу формальдегіду на біологічні процеси в організмі, для уникнення прояву небажаних побічних ефектів, що виникають при оксидативному та карбонільному стресах, спричинених різноманітними захворюваннями (діабет, хвороба Альцгеймера, серцево-судинні захворювання і т. ін.).

Розроблено Інститутом біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України.

Адреса: Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, Київ 01601, Україна.

Довідка: Тел.: 380-44-235-71-57; Fах: 380-44-279-63-65;

E-mail: tto@biochem.kiev.ua