Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian Bulgarian Czech Danish English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Spanish Turkish
 

Імунодіагностична тест-система для кількісного визначенняD-димеру в плазмі крові людини

(Права на корисну модель захищено патентом України)

Короткий опис На основі D-димер-специфічних моноклональних антитілвласного виробництварозроблено тест-систему для кількісного визначення D-димеру (DD) в плазмі крові людини. DD – один із основних маркерів активації систем зсідання крові та фібринолізу – найбільший кінцевий фрагмент, що утворюється при плазміновому гідролізі полімерного фібрину, стабілізованого фактором XIIIа. Концентрація DD в плазмі крові підвищується при серцево-судинних захворюваннях (ДВЗ-синдром, інфаркт міокарда, тромбоз глибоких вен, тромбоемболія легеневої артерії, ішемічний інсульт та ін..), може підвищуватися при тромболітичній та фібринолітичній терапії, онкологічних захворюваннях, ішемічній хворобі серця, після хірургічних втручань, при вагітності, у людей віком старше 60 років та ін.
D-димер-специфічні моноклональні антитіла ІІІ-3b, які входять до складу імуносорбенту, з високою специфічністю та афінністю реагують із DD без перехресної реакції з фібриногеном і фібрином. Вторинні «tag»-моноклональні антитіла II-4d, кон’юговані з біотином, високоафінно реагують із DD та не конкурують із моноклональними антитілами ІІІ-3b за місце зв'язування на антигені.
Дана тест-система дозволяє з високою точністю визначати концентрацію DD в присутності інших білків плазми крові.

Переваги:

  • використання високоспецифічних моноклональних антитіл власного виробництва;
  • висока чутливість визначення D-димеру: 30±6 нг/мл;
  • специфічність: 98 %;
  • швидкість виконання аналізу: 3 години;
  • автоматичне кількісне визначення D-димеру;
  • тривалий час зберігання компонентів тест-системи (сорбованих на плашку моноклональних антитіл, ліофілізованого антигену, розчинів кон’югату);
  • простота та надійність в роботі;
Тест-система не має аналогів в Україні та країнах СНД.

Області застосування Медицина (кардіологія, гінекологія, хірургія, онкологія, гематологія, комбустіологія, ендокринологія).

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розроблено: Інститутом біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України та Інститутом мікробіології і вірусології

ім. Д.К.Заболотного НАН України

Адреса: Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, Київ, 01601, Україна

Довідки: Тел.: 380-44-235-71-57; Fах: 380-44-279-63-65;

E-mail: tto@biochem.kiev.ua