Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Імунодіагностична тест-система для кількісного визначення
розчинного фібрину в плазмі крові людини

(Права на корисну модель захищено патентом України)

Короткий опис На основі фібрин-специфічних моноклональних антитіл власного виробництва розроблено тест-систему для кількісного визначення розчинного фібрину в плазмі крові людини. Розчинний фібрин – головний маркер активації системи зсідання крові та загрози тромбоутворення, який утворюється з фібриногену під дією тромбіну. Концентрація розчинного фібрину підвищується при серцево-судиних захворюваннях (ДВЗ–синдром, ішемічна хвороба серця; інфаркт міокарда, тромбоз глибоких вен, тромбоемболія легеневої артерії та ін..); онкологічних захворюваннях, при цукровому діабеті, після хірургічних втручань, при вагітності, у людей віком старше 60 років та ін. Кількісне визначення розчинного фібрину необхідне для раннього діагностики загрози тромбоутворення з метою попередження інфарктів, інсультів, тромбозів і тромбоемболій та для моніторингу антитромботичної терапії.

Фібрин-специфічні моноклональні антитіла (FnI-3C), які входять до складу імуносорбенту, з високою специфічністю та афінністю реагують з розчинним фібрином без перехресної реакції з фібриногеном та D-димером. Вторинні моноклональні антитіла (ІІ-4d), що входять до складу кон’югату з біотином, є високоафінними до фібрину та не конкурують із FnI-3C за місце зв'язування на молекулі фібрину. Дана тест-система дозволяє з високою точністю визначати концентраціюрозчинного фібрину в присутності інших білків плазми крові.

Переваги –     використання власних фібрин-специфічних моноклональних антитіл;

        висока чутливість: 0,5±0,1мкг/мл;

        специфічність: 98 %;

        швидкість виконання аналізу: 3 години;

        автоматичне кількісне визначення розчинного фібрину;

        тривалий час зберігання компонентів тест-системи (сорбованих на плашку моноклональних антитіл, ліофілізованого антигену, розчинів кон’югату)простота та надійність в роботі;

Тест-система не має аналогів в Україні та країнах СНД.

Галузь застосування: медицина: кардіологія, гінекологія, хірургія, онкологія, гематологія, комбустіологія, ендокринологія.

                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розроблено: Інститутом біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України та Інститутом мікробіології і вірусології

ім. Д.К.Заболотного НАН України

Адреса: Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, Київ, 01601, Україна

Довідки: Тел.: 380-44-235-71-57; Fах: 380-44-279-63-65;

E-mail: tto@biochem.kiev.ua