GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Мас-спектрометр Voyager-DE TM PRO BiospectrometryTM

Технічніхарактеристикиприбору

Мас-спектрометр Voyager-DE TM PRO Biospectrometry TM Workstation являєсобоюбіоспектрометричнусистемудляідентифікаціїтахарактеристикибілківтапептидіввпротеомномуаналізі. Ця біоспектрометрична система використовує технологію МАLDI-TOF у лінійному та відзеркаленому варіантах, для отримання конкретних даних про маси досліджуваних речовин в широких розбігах мас. Робоча станція Voyager має всі переваги систем з матрічно- зв’язаною лазерною іонізацією (МАLDI) та Time-of-Flight детекцієй для забезпечення дослідницьких задач (але не для діагностичних цілей). В системі МАLDI-TOF при наявності матриксів (речовин, які здатні ініціювати іонізаційний процес) на біоспектрометрі Voyager-DE TM PRO Biospectrometry TM Workstation можна дослідити пептиди та протеїни з м.м. ≥10000 Da, малі олигонуклеотиди з м.м. ≤3500 Da, кислі гліцеропептиди, великі олігонуклеотиди з м.м. ≥ 3500 Da, кислі, нейтральні та лужні карбогідрати, гліколіпіди, полярні та неполярні синтетичні полімери, ароматичні полімери, неполярні полімери, малі молекули. Визначаються як позитивні так і негативні іони.

Комплект обладнання для мас-спектрометричного аналізу:

Мас-спектрометр Voyager-DETMPROBiospectrometryTMWorkstation складається з :

1. Робочої станції Voyager, до складу якої входять:

- Рефлектор, однощабелевий з оптимізованою оптикою для PSD- аналізів.
- Горизонтальна політна трубка ( лінійним режим-1.3 м, відзеркалений режим-2.0).
- Двощабелеве джерело іонів, напруга джерела іонів може регулюватись: прискорююча напруга до 25000 В та напруга на керуючій сітці ( діапазон визначається прискорюючою напругою).

- Лазер азотний, 337 nм, тривалість імпульсу 3nс, потужність 36 mW , з максимальною частотою 20 Hz, з повітряним охолодженням, контролюється комп'ютерною програмою. Частота лазера регулюється перетворювачем GHz для збільшення можливостей .
- Вакуумна система складається з 1 форвакуумного та 2 турбомолекулярних насосів. для подвійного дифірінціованного турбомолекулярного відсмоктування , щоб отримати глибокий вакуум, та мультівакуумна контрольно-вимірювальна здатність для незалежного моніторінгу областей джерела та іонізатора.
- Автоматична система для загрузки зразка. Можливість використання для нанесення зразків плати різних форматів, ручний контроль за допомогою джостіка або миші комп’ютера, програмне забезпечення для автоматичного аналізу.

2. Відео монітора Voyager, комп’ютера, монітора комп’ютера, джостіка та принтера.

Технічні характеристики

Обладнання Висота, см Ширина, см Довжина, см Вага, кг
Робоча станція Voyager 200 64 69 223

Категорія установки - ІІ (за стандартом IEC 1010-1)

Вимоги до електроживлення і умов роботи:

Робоча станція Voyager-DETMPROBiospectrometryTM

Вхідна напруга
(VAC)
Допустимий розбіг напруги
(±10 %)
Сила току
(ампер)
Потужність
(ватт)
Теплова потужність
(BTU/h, ±10 %)
220 198-242 6.30 1,247-1,525 4,259-5,205

Електроживлення з частотою 50/ 60 Hz . Висота над рівнем моря ≤ 2000 м. Заземлення. Кімнатна температура повинна бути в межах від 10oC до 25oC, с максимальним коливанням температури за годину від 2oC до 5oC. Припустима вологість повітря від 10% до 80% без конденсату.

Компютер до робочоїстанції Voyager-DE TM PRO Biospectrometry TM

Обладнання Діапазон вхідної напруги (VAC) Частота (Гц) Максимальна потужність (Ватт)
Voyager видео монитор 115-230 60/50 180
Voyager компьютер 115-230 60/50 690
Voyager монитор компьютера 115-230 60/50 240

Мінімальна конфігурація комп’ютера: Pentium III 500 MGz, 9 Gb жорсткий диск та 128 Мb оперативна пам'ять, 17’’кольоровий монітор.