Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Вельмишановні колеги!

Дирекція Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна Національної академії наук України спільно з Радою молодих вчених планують 23-24 квітня 2015 року провести наукову Конференцію молодих учених «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2015», присвячену 110 річниці від дня народження академіка М.Ф.Гулого.

Read More

 

В рамках Конференції буде проведено конкурс робіт молодих науковців. Надіслані тези доповідей буде розміщено на сайті Інституту та у збірці матеріалів конференції. Тези доповідей представлених на Конференції усними доповідями буде також опубліковано в «Українському біохімічному журналі».

Тематика конференції – прикладна та фундаментальна біохімія, біотехнологія, молекулярна біологія.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Умови участі у Конференції-конкурсі:

1.     Вік учасників – до 35 років включно (на момент проведення конференції).

2.     На конкурс не можуть бути представлені роботи, які раніше брали участь у цьому або подібних конкурсах в Україні.

3.     Очна участь у конференції та друк тез за матеріалами усних доповідей – безкоштовні.

4.     Заочна участь у конференції (друк у збірнику тез, не представлених на конференції усними доповідями) передбачає сплату організаційного внеску в розмірі 50 грн.

5.     Термін подачі тез – 3 квітня 2015 р.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати заповнену реєстраційну картку (card.rtf) та тези доповіді (abstract.rtf) на електронну адресу Ради молодих вчених Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАНУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Радою молодих вчених буде проведено попередній відбір конкурсантів на підставі рецензування надісланих тез доповідей. Учасники Конференції до 10 квітня електронним листом будуть проінформовані про деталі проведення Конференції-конкурсу.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання чи пропозиції стосовно Конференції, звертайтесь до оргкомітету  Володимира Чернишенка (+(380-44) 235 51 72; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та Дар’ї Корольової  (тел. +(380-44) 235 51 72; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

З повагою, оргкомітет.