Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

І. Горак Ірина Романівна (Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України) Функціональні властивості клітин аденокарциноми грудної залози миші лінії 4Т1 залежать від рівня експресії адаптерного протеїну Ruk/CIN85.

ІІ. Мазанова Анна Олександрівна (Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України) Синтез 25OHD3-KLH кон’югату та отримання анти-25OHD3 поліклональних антитіл; Хоменко Анна Вікторівна (Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України) Вітамін D3 і остеотропні цитокіни в регуляції метаболізму кісткової тканини за глюкокортикоїд-індукованого остеопорозу.

ІІІ. Пиршев Кирило Олександрович (Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України) Динаміка ліпідів плазматичної мембрани живих та апоптотичних клітин

За активну участь. Вишневський Сергій Георгійович (Кафедра терапії і клінічної діагностики НУБіП України) Біохімічні показники крові індичат за сечокислого діатезу; Макаренко Тетяна Олександрівна (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича) Корекція гострих уражень печінки моноетаноламіном аміду стеаринової кислоти; Жердєва Поліна Іванівна (Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара) Зміна електролітного складу крові і сечі за введення кластерної сполуки ренію з ферулатним лігандом у моделі пухлинного росту.

З тезами доповідей можна ознайомитися у бібліотеці Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України або за посиланням: тези.

Read More

23-24 квітня в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України відбулася Всеукраїнська Конференція-конкурс молодих учених "Актуальні проблеми біохімії та біотехнології - 2015" в якій взяли участь 28 доповідачів, наукова молодь Існтитуту та інших наукових установ міста Києва та України. Оцінювала конкурсні доповіді Комісія на чолі з д.б.н., проф. Миколою Миколайовичем Великим.

Відкрив Конференцію вітальним словом до учасників академік НАН України, заступник директора Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна Сергій Олексійович Костерін, після чого розпочала свою роботу секції: біотехнології, медичної біохімії, онкології та біохімії.

Окрім представи\ників Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, у Конференції взяли участь студенти, аспіранти та наукова молодь Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, Інституту мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України, Національного технічного університету України "Політехнічний Інститут", Національного Університету біоресурсів і природокористування України, тощо. Особливо тепло вітали гостей з інших міст - Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича, Дніпропетровсього Національного Університету імені Олеся Гончара, Національного центру насіннєзнавства та сортовиведення (м. Одеса).

За результатами дводженної роботи Конференції та заідання журі, було визначено переможців, які отримали відзнаки та численні оплески аудиторії. Абсолютним лідером змагань з результатом 8,75 балів із 10 стала Ірина Горак (Лабораторія сигнальних механізмів клітини). Друге місце з ідентичним результатом (8,5) поділили Анна Хоменко та Анна Мазанова, які також представляли й один відділ - медичної біохімії. Третє місце з великим відривом від переслідувачів посів Кирило Пиршев (8,4) з лабораторії нанобіотехнологій Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна.

Попри те, що гостей із інших міст цього року було не надто багато, журі відзначило високий науковий рівень їхніх робіт і присудило Відзнаки за активну участь Поліні Жердєвій (Дніпропетровськ) та Тетяні Макаренко (Чрнівці). Третю відзнаку за активну участь присуджено Сергію Вишневськогму з Національного Університету біоресурсів і природокористування України.

На завершення організатори Конференції побажали всім учасникам нових наукових звершень і запросили на наступну Конференцію, до якої вже не так і далеко.

2015 1

Фото: голова конкурсної Комісії проф. Великий М.М.

2015 2

Фото: Переможниця Конкурсу Ірина Горак

2015 3

Фото: дипломантка конкурсу Анна Мазанова

2015 4

 

Фото: дипломантка конкурсу Анна Хоменко

2015-6

Фото: дипломант конкурсу Кирило Пиршев

2015 8

Фото: президія Конференції оголошує результати. Заключне слово академіка Сергія Костеріна, зліва - проф. Великий М.М., справа - к.б.н., голова ради молодих учених Чернишенко В.О.

2015 10

Фото: учасники Конференції, переможці, організатори та члени журі на церемонії закриття.

2015 5

Фото: Реєстрація учасників - Леся Урвант, Катерина Успенська, Вероніка Хаджинова

111

Фото: фотокореспондент Конференції - к.б.н., секретар Ради молодих учених Існтитуту біохімії Людмила Касаткіна.