Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

 

Вельмишановні колеги!

Дирекція Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна Національної академії наук України спільно з Радою молодих вчених (РМВ) планують 29-30 травня 2014 року провести наукову Конференцію молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2014».

 

В рамках конференції планується робота таких секцій:

- біохімія                                            

- біотехнологія

- медична біохімія                             

- молекулярна біологія

В рамках Конференції планується провести конкурс робіт молодих науковців. Переможці конкурсу будуть нагороджені преміями. Доповідачі, які не посіли призового місця, але продемонстрували високий науковий рівень, також будуть відзначені. Надіслані тези доповідей будуть розміщені на сайті Інституту, а тези доповідей представлених на Конференції – опубліковані в «Українському біохімічному журналі».

Крім того, редакцією журналу "Research Journal of Pharmaceutical, Biological and Chemical Sciences (RJPBCS)" (http://www.rjpbcs.com) буде проведено конкурс кращих тез, за результатами якого буде вибрано учасника, що отримає можливість безкоштовно опублікувати статтю за матеріалами тез в RJPBCS.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Умови участі у Конференції-конкурсі:

1.     Вік учасників – до 35 років включно (на момент проведення конференції).

2.     На конкурс не можуть бути представлені роботи, які раніше брали участь у цьому або подібних конкурсах в Україні.

3.     Молоді вчені, які бажають взяти участь у конкурсі тез RJPBCS, мають надсилати тези англійською мовою (для друку в Українському біохімічному журналі такі тези можуть бути продубльовані українською або російською мовами)

4.     Термін подачі тез – 11 квітня 2014 р.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати заповнену реєстраційну картку (card.doc) та тези доповіді (tezi.doc) на електронну адресу Ради молодих вчених Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАНУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Радою молодих вчених буде проведено попередній відбір конкурсантів на підставі рецензування надісланих тез доповідей. Учасники Конференції до 10 травня електронним листом будуть проінформовані про деталі проведення Конференції-конкурсу.

Прошу звернути увагу, що організатори конференції НЕ забезпечують поселення учасників конференції з інших міст.

Слідкуйте за новинами та подальшою інформацією про хід підготовки до Конференції на сайті Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна у Розділі Рада молодих вчених.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання чи пропозиції стосовно Конференції, звертайтесь до оргкомітету Дар’ї Корольової  (тел. +(380-44) 235 51 72; e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та Володимира Чернишенка (+(380-44) 235 51 72; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

З повагою, оргкомітет.