Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Інформаційний лист №1

Вельмишановні колеги!

Дирекція Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України спільно з Радою молодих вчених (РМВ) планують 2-3 червня 2011 року провести наукову Конференцію молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2011». В рамках Конференції планується провести Конкурс робіт молодих науковців, які працюють у галузі фундаментальної та прикладної біохімії і біотехнології. Переможці конкурсу будуть нагороджені преміями. Доповідачі, які не посіли призового місця, але продемонстрували високий науковий рівень, також будуть відзначені.

 

Надіслані тези доповідей будуть розміщені на сайті Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна (http://www.biochemistry.org.ua), а тези доповідей учасників Конференції – опубліковані в «Українському біохімічному журналі».

Умови участі у Конференції-конкурсі:

1. Вік учасників – до 35 років включно.

2. На конкурс не можуть бути представлені роботи, які раніше брали участь у цьому або подібних конкурсах в Україні.

3. На конкурс можуть бути представлені оригінальні власні дослідження, що частково були раніше опубліковані в наукових журналах.

4. Для участі у конкурсі необхідно надіслати заповнену реєстраційну картку (card.doc) та тези доповіді (tezi.doc) на електронну адресу Ради молодих вчених Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАНУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

5. Заповнену реєстраційну картку та тези доповіді необхідно надіслати до Ради молодих вчених не пізніше 29 квітня 2011 року.

6. Радою молодих вчених буде проведено попередній відбір конкурсантів на підставі рецензування надісланих тез доповідей.

7. Учасники Конференції до 20 травня електронним листом будуть проінформовані про деталі проведення Конференції-конкурсу. Також слідкуйте за новинами та подальшою інформацією про хід підготовки до Конференції на сайті Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна у Розділі Рада молодих вчених.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання чи пропозиції стосовно Конференції, звертайтесь, будь-ласка, до Голови Ради молодих вчених Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАНУ Людмили Миколаївни Коваль (вул. Леонтовича, 9, м. Київ, 01601, Україна; тел.(044) 234-33-54; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

З побажаннями доброго співробітництва,

Голова Ради молодих вчених

канд. біол. наук Л.М. Коваль