Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Вимоги до оформлення

Тези мають бути надруковані українською, російською або англійською мовами на одній сторінці формату А4 розміром 21x14 см у Microsoft Word 2002-2003, з одним інтервалом між рядками:
- переноси у словах не дозволяються;
- назва тез – великими літерами в центрі, шрифт Times New Roman (T.N.R.), жирний, 12 пт;
- прізвище та ініціали авторів (прохання звернути увагу на написання прізвищ та ініціалів згідно з нормами правопису тієї мови, якою подано тези) – в центрі під назвою шрифтом T.N.R., 12 пт; прізвище доповідача підкреслити;
- офіційна назва установи, місто, країна – в центрі, шрифт T.N.R., звичайний, 12 пт, курсив;
- під назвою установи – e-mail доповідача;
- під текстом тез обов’язково зазначити номер і назву секції.

Основний текст набирається через рядок після назви установи (шрифт T.N.R., звичайний, 12 пт; абзаци – 1 см (5 знаків).

Фотографії, рисунки, таблиці та список літератури до тез не включати!

У тексті тез має бути коротко визначена мета роботи, об’єм експериментів, одержані результати і висновки. Всі абревіатури обов’язково слід розшифрувати. Вірогідність статистичних даних необхідно ретельно перевірити. Грецькі та інші символи бажано не використовувати. Текст тез має бути без синтаксичних і орфографічних помилок, виправлень та помарок. За вірогідність наведених даних та наявність у тезах помилок повністю відповідають автори.

Тези надсилають обов’язково через вебсайт з’їзду та/або на  електронну адресу:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тези, оформлені без дотримання вищезазначених вимог, оргкомітет розглядати і повертати не буде. Програмний комітет на підставі рецензування залишає за собою право відхилити роботи, які не відповідають сучасному рівню біохімічної науки.