Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

 

Оголошено конкурс на здобуття стипендій Київського міського голови для обдарованої молоді

 

Лист НАН України про оголошення конкурсу

№9к/2392-8 від 12.12.2013 р

Згідно з розпорядженням Київського міського голови від 19.11.2002 № 339 (зі змінами від 27.11.2007 №650) встановлено 50 щорічних стипендій для обдарованої молоді (далі – стипендія) у розмірі 1700 грн. кожна. Відповідно до Положення про стипендію Київського міського голови для обдарованої молоді в конкурсі можуть брати участь молоді (віком до 35 років) науковці НАН України, що мешкають у м. Києві.

Науковим установам необхідно висунути одну кандидатуру на призначення стипендії Київського міського голови для обдарованої молоді та до 1 березня 2014 р. подати до Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 54, Президія НАН України, к.320, тел. (044) 239-64-51, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) необхідні матеріали.

 

До комісії по роботі з науковою молоддю НАН України подаються такі матеріали:

– клопотання про призначення стипендії на бланку установи за підписом керівника установи, скріплене печаткою;

– відомості про наукові досягнення (паперовий та електронний примірники), перелік наукових праць, підписаний претендентом, засвідчений вченим секретарем установи та скріплений печаткою;

а також засвідчені у відділі кадрів:

– особовий листок з обліку кадрів кандидата, підписаний начальником кадрової служби за місцем роботи або навчання, скріплений печатками (гербовою на фотокартці та печаткою, що засвідчує підписи начальника кадрової служби та кандидата);

– копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (2 прим.);

– копію паспорта, всі сторінки із записами і чисту сторінку після відмітки про реєстрацію (2 прим.);

– копії грамот, дипломів, відзнак, отримані за інші досягнення тощо.

Також молодим вченим відповідно до Закону України від 01.06.2010 №2297 «Про захист персональних даних» необхідно дати Згоду на збір та обробку персональних даних кандидата (якщо така Згода не давалась у минулі роки) та фотокартку кандидата на здобуття стипендії (в електронному вигляді).

Взяти до уваги, що за інших рівних умов перевага при конкурсному відборі надаватиметься молодим ученим, які мають науковий ступінь.