Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Нагородження переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН України відділення екології та аграрних наук Київської Малої академії наук учнівської молоді

21 травня 2013 р., востаннє в цьому навчальному році, зібралися київські юні екологи щоб підвести підсумки своєї роботи і отримати заслужені нагороди. Серед присутніх члени секцій екології, гідроекології, зоології, ботаніки, інших секцій відділення екології та аграрних наук, вихованці відділу біології Київського палацу дітей та юнацтва, учні шкіл, ліцеїв і гімназій різних районів міста. Всіх їх об’єднує любов до екологічної науки, жадоба знань, прагнення до творчої науково-дослідницької роботи, уболівання за рідну природу, її охорону та примноження. Святково одягнені, з піднесеним настроєм та у доброму гуморі заходили вони до однієї з добре відомих їм провідних академічних установ – Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна. Саме на базі Інституту біохімії щомісяця проходили лекції провідних вчених України в лекторії «Передові рубежі біології», саме з Інститутом біохімії співпрацюють гурток біохімії КПДЮ та секція екології МАН. В Інституті також працює Університет юних біохіміків, де юні науковці виконують свої експериментальні роботи з застосуванням сучасних біохімічних, екологічних та біотехнологічних методів. Добре відомий серед школярів міста Києва і Меморіальний музей О.В. Палладіна, який вони часто відвідують і знайомляться з життям і творчістю видатного вченого, засновника Інституту біохімії та Українського біохімічного товариства, творця української біохімічної школи. Експериментальні роботи, виконані юними дослідниками в інститутських лабораторіях, як правило визнаються на різних юнацьких конкурсах кращими і їх виконавці посідають призові місця.

Процес нагородження почався з урочистої зустрічі присутніх з директором Інституту, президентом Українського біохімічного товариства, ректором Університету юних біохіміків академіком Сергієм Васильовичем Комісаренком. Відомий вчений привітав і поздоровив учнів зі значними успіхами в навчанні та творчий роботі, з отриманням нагород і побажав їм доброго літнього відпочинку, щоб наступний навчальний рік почати сповненими сил і бажання долати нові рубежі науки. Він запросив їх продовжувати навчання в громадському Університеті, запропонував активно залучатися до пошукових, дослідницьких робіт та гарантував сприяння в цьому процесі з боку Інституту.

В церемонії нагородження брали також участь керівники секцій відділення екології та аграрних наук д.б.н., професор В.І. Щербак і О.М. Ісаченко, зав. кабінетом зоології КПДЮ С.М. Мелєшкіна.

Від імені Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України юних екологів привітав і вручив їм грамоти за проведення науково-дослідних, експериментальних робіт та участь в заходах і програмах з охорони довкілля співробітник Інституту, віце-президент та керівник секції екології Київської МАН В.І. Назаренко. Подяки Київської малої академії наук учнівської молоді та Екологічної академії було також вручено групі співробітників відділу біології КПДЮ, вченим Київського університету ім. Тараса Шевченка і Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за плідну роботу з творчо обдарованою молоддю та вагомий внесок у розвиток Київської академії наук.


Директор Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, академік НАН та НАМН України С.В. Комісаренко (у центрі) серед нагородженої учнівської молоді. Київ, 21 травня 2013 р.