Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

ТЕРМІН РЕЄСТРАЦІЇ  -  ДО 1 ТРАВНЯ !

Інформаційний лист №1

Вельмишановні колеги!

Дирекція Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна Національної академії наук України спільно  з Радою молодих вчених (РМВ) планують 22-23 травня 2012 року провести наукову Конференцію молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2012». В рамках Конференції планується провести Конкурс робіт молодих науковців, які працюють у галузі фундаментальної та прикладної біохімії і біотехнології. Переможці конкурсу будуть нагороджені преміями. Доповідачі, які не посіли призового місця, але продемонстрували високий науковий рівень, також будуть відзначені. Надіслані тези доповідей будуть розміщені на сайті Інституту (http://www.biochemistry.org.ua/index.php?option=com_content&;view=section&id=6&Itemid=23&lang=uk), а тези доповідей учасників Конференції – опубліковані в «Українському біохімічному журналі».

Умови участі у Конференції-конкурсі:

1.     Вік учасників – до 35 років включно.

2.     На конкурс не можуть бути представлені роботи, які раніше брали участь у цьому або подібних конкурсах в Україні.

3.     На конкурс можуть бути представлені оригінальні власні дослідження, що частково були раніше опубліковані в наукових журналах.

4.     Для участі у конкурсі необхідно надіслати заповнену реєстраційну картку (card.doc) та тези доповіді (tezi.doc) на електронну адресу Ради молодих вчених Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАНУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

5.  Радою молодих вчених буде проведено попередній відбір конкурсантів на підставі рецензування надісланих тез доповідей.

7.     Учасники Конференції до 7 травня електронним листом будуть проінформовані про деталі проведення Конференції-конкурсу.

Слідкуйте за новинами та подальшою інформацією про хід підготовки до Конференції на сайті Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна у Розділі Рада молодих вчених.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання чи пропозиції стосовно Конференції, звертайтесь, будь-ласка, до Голови Ради молодих вчених Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАНУ Коваль Людмили Миколаївни (вул. Леонтовича, 9, м. Київ, 01601, Україна; тел.(044) 234-33-54; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

З побажаннями доброго співробітництва,
Голова Ради молодих вчених
канд. біол. наук Коваль Л.М.