Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Х Український біохімічний з’їзд Вересень 13-17, 2010, м. Одеса.

 

Шановні колеги!

Маю честь звернутися до всіх до вас з привітанням і повідомленням про те, що 13–17 вересня 2010 р. у м. Одеса на базі Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова Національна академія наук України (НАНУ), Українське біохімічне товариство (УБТ), Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАНУ, Одеський національний університет
ім. І. І. Мечникова за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України, Академії медичних наук України та Федерації європейських біохімічних товариств (FEBS) проводять черговий Х Український біохімічний з’їзд (УБЗ). Цей ювілейний з’їзд присвячено пам’яті видатного вітчизняного вченого і громадського діяча, фундатора української біохімічної школи і родоначальника сучасної нейрохімії як науки, засновника УБТ та Українського біохімічного журналу академіка Олександра Володимировича Палладіна, 125-річчя від дня народження якого наукова громадськість України відзначатиме 9 вересня 2010 р.

 
Х з’їзд УБТ має на меті ознайомити широке коло біохіміків,спеціалістів у галузі молекулярної і клітинної біології, біотехнології та інших фахівців, які працюють у суміжних галузях науки, освіти, медицини, сільського господарства або промисловості, з досягненнями сучасної світової біохімії і молекулярної біології; зі здобутками і досягненнями вчених України; сформувати основні завдання і наукові напрями на найближчі роки; активізувати якісну підготовку молодих науковців; покращити роботу регіональних відділень та центрального апарату УБТ.

Наше завдання полягає в тому, щоб бути на рівні сучасної науки, підтримати її прогрес та зробити достойний внесок у розвиток біохімії і молекулярної біології, а також використати здобутки світової науки на благо народу України.

Від імені Президії Українського біохімічного товариства запрошую всіх вас до участі у роботі ювілейного Х-го біохімічного з’їзду.

Зі щирою повагою

Президент Українського
біохімічного товариства,  
академік НАН України  Сергій Комісаренко