Шановні колеги! 9 червня 2021р. об 11:00 у конференц-залі відбудеться розширене засідання колективу відділу біохімії м’язів.
Доповідь кандидата біологічних наук Бевзи О.В. "Застосування методів комп’ютерного моделювання для встановлення взаємозв’язку структури речовин з їх біологічною активністю (на прикладі взаємодії міозину гладеньких м’язів матки з каліксаренами та катіонами важких металів)."
Запрошуємо до участі у роботі семінару усіх бажаючих.
З повагою, О. Бевза.
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ “Україна 30. ОСВІТА І НАУКА”,
31 травня – 2 червня 2021 р.
В рамках Всеукраїнського форуму “Україна 30. Освіта і наука”, який тривав у Києві з 31 травня по 2 червня 2021 року, пройшла виставка науково-технічних розробок установ НАН України.
Науковці Національної академії наук України представили свої новітні розробки під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука»
Президент НАН України, академік НАН України А.Г. Загородній знайомиться з експозицією ІБХ НАН України
Академіки НАН України С.В. Комісаренко і В.М. Локтєв обговорюють переваги запропонованого в ІБХ кровоспинного засобу
Наукового співробітника відділу молекулярної імунології
Вимоги до посади: учасник конкурсу повинен мати науковий досвід
02.06.2021
ВІТАЄМО!
ЩИРО ВІТАЄМО СЕРГІЯ ВАСИЛЬОВИЧА КОМІСАРЕНКА З ПРИСВОЄННЯМ ЙОМУ ЗВАННЯ ПОЧЕСНОГО ПРОФЕСОРА НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМ. О. О. БОГОМОЛЬЦЯ!
Конференція молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії і біотехнології – 2021»
20-21 травня в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України за підтримки АЛТ Україна пройшла традиційна щорічна конференція-конкурс молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії і біотехнології – 2021», присвячена 30-річчю Незалежності України.
Шановні колеги, вітаю Вас! Інформую Вас про те, що 1-го червня 2021 р. (вівторок) в рамках загальноінститутського наукового семінару «Актуальні проблеми сучасної біохімії» в Актовій залі Інституту відбудеться розширене засідання колективу відділу біохімії м’язів із залученням співробітників відділу молекулярної біології для заслуховування та аналізу дисертаційної роботи м.н.с. відділу молекулярної біології Лузіної Ольги Ярославівни. Тема доповіді – «Роль IRE1 в експресії NAMPT та залежних від нього протеїнів у клітинах гліоми». Файл із тезами доповіді додається до цього листа. Науковий керівник дисертантки – чл.-кор. НАН України професор О.Г. Мінченко. Запрошуємо до участі у роботі семінару усіх бажаючих.
Увага! Участь у роботі семінару можлива виключно за умов користування захисними масками та взаємодистанційного перебування слухачів у залі. Дякую за розуміння !
КОНКУРС
ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ
«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ БІОХІМІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ – 2021»,
присвяченої 30-річчю Незалежності України
Шановні колеги!
Кінцевий термін подачі заявок на участь в конференції "Актуальні проблеми біохімії і біотехнології - 2021" продовжено до 7 травня 2021 р.
Детальна інформація за посиланням:
http://biochemistry.org.ua/index.php/uk/council-of-young-scientistsz/5695-2021
Також запрошуємо зареєструватись для участі в воркшопах, що будуть проведені в рамках конференції:
https://forms.gle/YJDPEVeTbKY2WEfU7
З повагою,
оргкомітет конференції
Шановні колеги, вітаю Вас !
Науковий семінар Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України «Актуальні питання сучасної біохімії» продовжує свою роботу. 11-го травня (вівторок) о 10-30 в Актовій залі Інституту будемо слухати доповідь н.с. відділу структури та функції білка Інституту к.б.н. Корольової Дар’ї Сергіївни «Параметри зсідання крові у пацієнтів, що перенесли COVID-19».
Як завжди, до цього листа додаються авторські тези доповіді.
Запрошуємо Вас та Ваших колег до участі у роботі нашого семінару.
Увага! Участь у роботі семінару можлива виключно за умов користування захисними масками та взаємодистанційного перебування слухачів у залі.
Дякую за розуміння !
З повагою – С.О.Костерін.
{aridoc engine="google" width="600" height="300"}/images/parnasxi/Program_Parnas-XI_18.pdf{/aridoc}
Повідомлення про захист дисертації
на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук
Захист дисертації відбудеться “ 26 ” квітня 2021 р. о 14 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.240.01 в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України за адресою: 01054, м. Київ, вул. Леонтовича, 9.
Прізвище, імʼя, по батькові здобувача – Кобилінська Леся Іванівна
Друга частина інтерв’ю інтернет-виданню «Главком» директора Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, голови робочої групи при НАН України з проблем (наслідків) поширення коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні, голови комісії з біобезпеки і біозахисту при РНБО академіка Сергія Комісаренко.
Перша частина інтерв’ю інтернет-виданню «Главком» директора Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, голови робочої групи при НАН України з проблем (наслідків) поширення коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні, голови комісії з біобезпеки і біозахисту при РНБО академіка Сергія Комісаренко.
(перша частина інтерв’ю інтернет-виданню «Главком». Повний текст читайте тут:
Науковці прогнозують пік пандемії коронавірусної хвороби в Україні припаде на першу половину квітня. Кількість нових випадків на добу може сягати 40 тисяч, кількість смертей – понад 500. Стрімке зростання числа інфікованих пов’язане із появою в Україні «британського» штаму SARS-CoV-2 і його подальшими мутаціями. Про це зокрема повідомив Інститут молекулярної біології та генетики НАН України на прикладі досліджень аналізів пацієнтів з Івано-Франківщини та Києва. Цей різновид небезпечного вірусу характеризується властивостями більш швидкого розповсюдження за так званий «вуханський» варіант коронавірусу, який у світі циркулював минулого року.
КОНКУРС
Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна Національної академії наук України
Вул. Леонтовича, 9, Київ, 01054, Україна
Тел.: [38-044] 2345974; факс: [38-044] 2796365
E-mail:
З 01 квітня 2021 року
Оголошує конкурс на заміщення посади
Наукового співробітника відділу молекулярної біології
Вимоги до посади: учасник конкурсу повинен мати науковий досвід наукової, науково технічної діяльності, мати наукові праці, які опубліковані протягом встановленого періоду у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях, у тому числі у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз та/або бути автором (співавтором) або автором (співавтором) та власником (співвласником) діючих патентів на винахід та/або корисну модель;
На заміщення вакантної посади наукового співробітника може претендувати — особа з науковим ступенем не нижче доктора філософії (кандидата наук), яка має не менше трьох років досвіду, за останні три роки не менше трьох публікацій.
Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі подає особисто або надсилає поштою такі документи:
1) письмову заяву на ім’я керівника про участь у конкурсі;
2) копію документа, що посвідчує особу;
3) заповнену особову картку (анкету) встановленого зразка;
4) автобіографію;
5) копію трудової книжки (за наявності);
6) копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
7) перелік наукових праць, опублікованих у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях;
8) письмову згоду на обробку персональних даних та/або патентів.
Документи приймає протягом місяця з дня оголошення конкурсу Вчений секретар к.б.н.
З.С. Протасова тел. тел. 234-12-96/
Дирекція Інституту
ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ
АКАДЕМІКА НАН УКРАЇНИ ПРОФЕСОРА
КОСТЕРІНА СЕРГІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА –
ВИХОВАНЦЯ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, НАГОРОДЖЕНО ПОЧЕСНОЮ ВІДЗНАКОЮ
ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ
ЗА ДОСЯГНЕННЯ У НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІЙ РОБОТІ .
БАЖАЄМО СЕРГІЮ ОЛЕКСІЙОВИЧУ ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ У НАУКОВІЙ ТВОРЧОСТІ ,
ПІДГОТОВЦІ КАДРІВ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ
ТА ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я !
Повідомлення
про захист дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата біологічних наук
Захист дисертації відбудеться 29 березня 2021 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.240.01 в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України за адресою: 01054, м. Київ, вул. Леонтовича, 9.
Зленко Оксана Борисівна, молодший науковий співробітник лабораторії генетики мікроорганізмів Національного наукового центру «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» НААН України. Назва дисертації: «Лабораторна діагностика туляремії (імуноферментний аналіз та полімеразна ланцюгова реакція), епізоотологічний моніторинг і генотипування збудника».
ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДОБРОГО ДНЯ.
Науковий семінар 16-го березня (вівторок) (доповідь н.с. відділу структури та функції білка Інституту біохімії к.б.н. Корольової Дар’ї Сергіївни «Параметри зсідання крові у пацієнтів, що перенесли COVID-19») перенесено.
Наступну дату проведення семінару повідомимо пізніше.
З повагою – С.О.Костерін.