ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК ОНОВЛЕНО!

Деталі
Новини Інституту
16 травня 2024
Перегляди: 13025

16.05.2024

ШАНОВНІ СПІВРОБІТНТКИ ІБХ!

Звертаємо Вашу увагу на те, що інститутський ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК ОНОВЛЕНО!

Будь ласка, користуйтеся новою версією; вона на головній панелі зверху

(Відділ науково-інформаційних та інноваційних досліджень)

 

Читати далі: ТЕЛЕФОННИЙ...

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ БІОХІМІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ – 2024» Організатор конференції: Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України

Деталі
Конференція 2024
10 травня 2024
Перегляди: 2254

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ БІОХІМІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ – 2024»
Організатор конференції: Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України
(PDF)

16 травня 2024 р, четвер
Посилання на Google-meet конференцію: https://meet.google.com/ndg-kaiu-yrq

Читати далі: ПРОГРАМА...

19-го квітня 2024 р.

Деталі
Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології
19 квітня 2024
Перегляди: 1637

               

19-го квітня 2024 р. в Інституті біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України відбулося чергове засідання загальноакадемічного міждисциплінарного семінару у галузі природничих наук «Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології».

На початку засідання його учасники хвилиною скорботи вшанували пам’ять академіка НАН України Марини Володимирівни Скок, яка була активною учасницею міждисциплінарного семінару.

Із міждисциплінарною доповіддю «Біоміметичне моделювання металоензимів: від дослідження механізмів до створення інноваційних каталізаторів» виступив член-кореспондент НАН України, доктор хімічних наук, професор ФРИЦЬКИЙ Ігор Олегович, завідувач кафедри фізичної хімії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У своєму вступному слові головуючий – академік НАН України професор С.О.Костерін розповів присутнім про наукові інтереси доповідача. Було підкреслено, що у сфері наукової уваги професора І.О.Фрицького є проблеми: - фізико-неорганічної та супрамолекулярної хімії; - алостеричного біоміметичного каталізу; - біонеорганічного моделювання металоферментів; - синтезу, будови та магнітних і електрохімічних властивостей поліядерних координаційних сполук; - протікання реакцій комплексоутворення в розчині. Доповідач є Заслуженим діячем науки і техніки України, Лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки та Премії Ґеорґа Форстера (це премія від Фонду Олександра фон Гумбольдта у Німеччині, вона щороку вручається лише до шести видатним дослідникам за їх значні досягнення у науці й освіті – мова йде за фундаментальні теорії, відкриття й розробки, що впливають на розвиток у певній галузі науки). Ігор Олегович неодноразово перебував на стажуваннях в університетах Лондону, Лідсу (Великобританія), Севільї (Іспанія), Геттінгену (ФРН), Вроцлаву (Польща). У 1998-2001 рр. займався науково-дослідницькою роботою в університетах м. Майнц та м. Гейдельберг (ФРН). Під його керівництвом захищені  3 докторські та 18 кандидатських дисертацій. Професор Фрицький читає лекції з класичного курсу «Фізична хімія», а також з міждисциплінарних курсів "Хімічні основи життя", “Біофізична хімія”, “Хімічна ензимологія”, “Магнетохімія”, “Хімія металопротеїнів” для студентів та аспірантів хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Читати далі: 19-го квітня 2024...

Конкурс на заміщення посади Молодшого наукового співробітника відділу молекулярної імунології

Деталі
Новини Інституту
19 квітня 2024
Перегляди: 13162

КОНКУРС

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна   Національної академії наук України

Вул. Леонтовича, 9, Київ, 01054, Україна     

Тел.: [38-044] 2345974; факс: [38-044] 2796365

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    

     З 18  квітня   2024  року

Оголошує  конкурс на заміщення  посади

            Молодшого наукового співробітника відділу молекулярної імунології

Вимоги до посади: учасник конкурсу повинен мати вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня та залежно від посади наукового працівника:

-   мати науковий ступінь та вчене звання з відповідного наукового напряму;

-   мати досвід наукової, науково-технічної, науково-педагогічної, науково-організаційної діяльності, якого потребує робота на посаді (далі — досвід);

Читати далі: Конкурс на...

Біоміметичне моделювання металоензимів: від дослідження механізмів до створення інноваційних каталізаторів

Деталі
Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології
05 квітня 2024
Перегляди: 3785

 

                                                     ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

На базі Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України продовжує свою роботу міждисциплінарний загальноакадемічний семінар у галузі природничих наук «Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології».

Чергове засідання семінару відбудеться  19-го КВІТНЯ 2024 р. (П’ЯТНИЦЯ) о 10-30 в Актовій залі Інституту (вул. Леонтовича, 9). З доповіддю «Біоміметичне моделювання металоензимів: від дослідження механізмів до створення інноваційних каталізаторів» виступить член-кореспондент НАН України, доктор хімічних наук, професор ФРИЦЬКИЙ Ігор Олегович, завідувач кафедри фізичної хімії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До цього листа додаю авторські тези доповіді. 

Читати далі: Біоміметичне...

29-го березня 2024 р. в Інституті біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України відбулося чергове засідання загальноакадемічного міждисциплінарного семінару у галузі природничих наук «Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології»

Деталі
Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології
29 березня 2024
Перегляди: 1296

ibchemapfmp

 

                                                          

 

29-го березня 2024 р. в Інституті біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України відбулося чергове засідання загальноакадемічного міждисциплінарного семінару у галузі природничих наук «Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології».

Із доповіддю «ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ І МОДЕЛЮВАННЯ ПРОСТОРОВОЇ СТРУКТУРИ БІЛКІВ» виступив член-кореспондент НАН України, доктор біол. наук, професор КОРНЕЛЮК Олександр Іванович, завідувач відділу білкової інженерії та біоінформатики Інституту молекулярної біології та генетики НАН України.

Засідання семінару відкрив головуючий – академік НАН України проф. С.О.Костерін. У своєму вступному слові він розповів присутнім про  наукові інтереси доповідача. Було підкреслено, що проф. О.І.Корнелюк є відомим вченим у галузі молекулярної біології. Основні напрями його наукової роботи: структурно-­функціональне дослідження ензимів апарату трансляції, вивчення неканонічних функцій аміноацил­-тРНК синтетаз, дослідження функціональної динамікі білків. Олександр Іванович зробив значний внесок у вирішення проблем білкової інженерії, розбудову нагальних питань комп’ютерної біології та біоінформатики. В останні роки він та його співробітники активно використовують  комплексний підхід для дослідження структури внутрішньо невпорядкованих білків, який включає біоінформатичний аналіз та експериментальне вивчення білків методами  ЯМР-спектроскопії, флуоресценції та кругового дихроїзму.

Далі слово для наукової доповіді було надано проф. О.І.Корнелюку.

Читати далі: 29-го березня 2024...

Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2024

Деталі
Конференція 2024
26 березня 2024
Перегляди: 2144

 

 

 

Вельмишановні колеги!

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна Національної академії наук України планує 16-17 травня 2024 року провести щорічну наукову Конференцію молодих науковців «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2024».( PDF)

Напрями роботи Конференції:

  • Біохімія
  • Біотехнологія
  • Молекулярна і клітинна біологія
  • Медична біохімія

 Тези конференції будуть опубліковані в журналі «Biotechnologia Acta» з присвоєнням DOI (деталі: https://biotechnology.kiev.ua/)

Читати далі: Актуальні проблеми...

ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ І МОДЕЛЮВАННЯ ПРОСТОРОВОЇ СТРУКТУРИ БІЛКІВ

Деталі
Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології
17 березня 2024
Перегляди: 2030

ibchemapfmp

 

                                                          

 

                                                     ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

На базі Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України продовжує свою роботу міждисциплінарний загальноакадемічний семінар у галузі природничих наук «Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології».

Чергове 10-те засідання семінару відбудеться 29-го БЕРЕЗНЯ 2024 р. (П’ЯТНИЦЯ) о 10-30 в Актовій залі Інституту (вул. Леонтовича, 9). З доповіддю «ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ І МОДЕЛЮВАННЯ ПРОСТОРОВОЇ СТРУКТУРИ БІЛКІВ» виступить член-кореспондент НАН України, доктор біол. наук, професор КОРНЕЛЮК Олександр Іванович, завідувач відділу білкової інженерії та біоінформатики Інституту молекулярної біології та генетики НАН України.

До цього листа додаю файл, що містить Тези доповіді проф. О.І.Корнелюка.

Прийняти участь у роботі семінару можна буде й в онлайн-режимі за адресою:

https://meet.google.com/kgw-sjpb-ypn                                                      

Запрошую Вас та Ваших колег до участі у роботі семінару.

Мета загальноакадемічного семінару полягає у періодичному заслуховуванні та обговоренні наукових доповідей, присвячених застосуванню сучасних експериментальних та теоретичних методів хімії, фізики та математики для вирішення нагальних проблем сучасної біології (зокрема – у галузі біохімії, біофізики, молекулярної та клітинної біології, біоенергетики, геномики, медичної біології, фармакології, нанобіотехнології, системної та синтетичної біології та т.і.).

Організація зазначеного семінару була обумовлена прогресуючим розвитком таких «перехресних» наук та наукових напрямів, як біофізична хімія, фізична біохімія, хімічна біофізика, біохімічна фізика, фізико-хімічна біологія, фізика живого, математична біофізика, теоретична біологія, біоінформатика, штучний інтелект в біології та медицині тощо.

У подальшому пропозиції щодо виступів з доповідями (тези доповіді – 1-2 стор.) на міждисциплінарному загальноакадемічному семінарі необхідно надсилати на ім’я Костеріна Сергія Олексійовича за електронними адресами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Анонси щодо засідань семінару та авторські тези доповідей оприлюднюються на сайтах Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України ( biochemistry.org.ua ) та НАН України ( НАН України : Головна сторінка      (nas.gov.ua) ), а також розповсюджуються електронною поштою. Слідкуйте за нашими повідомленнями, будь ласка.  

Наступне засідання семінару заплановано на квітень м-ць 2024 р.

Будемо раді зустрітися з Вами на засіданнях нашого міждисциплінарного загальноакадемічного  наукового семінару !

З повагою -                                          

керівник семінару,

академік НАН України,

професор                                                                        С.О.Костерін

18 березня 2024 р.

Читати далі: ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ І...

Конкурс на заміщення посади Провідного інженера відділу структури і функції білка (50%)

Деталі
Новини Інституту
13 березня 2024
Перегляди: 13247

КОНКУРС

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна   Національної академії наук України

Вул. Леонтовича, 9, Київ, 01054, Україна     

Тел.: [38-044] 2345974; факс: [38-044] 2796365

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    

         

З   13 березня   2024  року

Оголошує  конкурс на заміщення  посади

            Провідного інженера відділу структури і функції білка  (50%)

Вимоги до посади: учасник конкурсу повинен мати вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня та залежно від посади наукового працівника:

-   мати науковий ступінь та вчене звання з відповідного наукового напряму;

-   мати досвід наукової, науково-технічної, науково-педагогічної, науково-організаційної діяльності, якого потребує робота на посаді (далі — досвід);

-   мати наукові та/або навчально-методичні праці, які опубліковані протягом встановленого періоду у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях, у тому числі у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз (далі — публікації) та/або бути автором (співавтором) або автором (співавтором) та власником (співвласником) діючих патентів на винахід та/або корисну модель.

Читати далі: Конкурс на...

Оголошує конкурс на заміщення посади Провідного наукового співробітника відділу біохімії м᾽язів

Деталі
Новини Інституту
01 березня 2024
Перегляди: 13649

КОНКУРС

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна   Національної академії наук України

Вул. Леонтовича, 9, Київ, 01054, Україна     

Тел.: [38-044] 2345974; факс: [38-044] 2796365

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

З  01 березня  2024 року

Оголошує  конкурс на заміщення  посади

           Провідного  наукового співробітника  відділу біохімії м᾽язів

Вимоги до посади: учасник конкурсу повинен мати  науковий  досвід  наукової, науково-технічної діяльності,  мати наукові праці, які опубліковані протягом встановленого періоду у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях, у тому числі у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз та/або бути автором (співавтором) або автором (співавтором) та власником (співвласником) діючих патентів на винахід та/або корисну модель;

Читати далі: Оголошує конкурс...

23 лютого 2024 р о 10-00 відбудеться засідання Вченої ради Інституту Біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України

Деталі
Новини Інституту
22 лютого 2024
Перегляди: 14738

 23 лютого   2024 р о 10-00 відбудеться засідання Вченої ради Інституту Біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України в конференц-залі.

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ БІОХІМІЇ ІМ. О.В. ПАЛЛАДІНА

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

10-00      23 лютого   2024 р.

 конференц-зал/он-лайн

Порядок денний

  1. Кадрові питання. Затвердження результатів конкурсів на заміщення вакантних посад: Провідного наукового співробітника відділу біохімії м’язів, наукового співробітника відділу сигнальних механізмів клітини. Доповідає – голова конкурсної комісії акад. НАН України С.О. Костерін.
  1. Звіт директора про діяльність інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України за 2023 рік. Доповідає: директор інституту академік НАН України С.В. Комісаренко.
  1. Обговорення і затвердження Стратегічного Плану розвитку інституту на п’ять років. Доповідає: академік НАН України С. О. Костерін
Читати далі: 23 лютого 2024...

Cтруктура, функції та молекулярні механізми інгібування активних сайтів ключових протеїнів гемостазу

Деталі
Новини Інституту
20 лютого 2024
Перегляди: 13912

29 лютого 2024 року (четвер) о 1400 в конференц-залі Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України –  засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 09.091.03.

Порядок денний: захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Грабовським Олексієм Олеговичем за темою «Cтруктура, функції та молекулярні механізми інгібування активних сайтів ключових протеїнів гемостазу».

Науковий керівник: д.б.н., старший дослідник Чернишенко Володимир Олександрович, завідувач відділу структури і функції білка Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України.

Читати далі: Cтруктура, функції...

Можлива роль молекул пероксиду водню в йонній терапії ракових клітин» виступив доктор ф.-м.н. професор ВОЛКОВ Сергій Наумович, головний науковий співробітник лабораторії біофізики макромолекул Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАНУ

Деталі
Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології
10 жовтня 2023
Перегляди: 1918

ibchemapfmp

 

                                                          

 

 16-го лютого 2024 р. в Інституті біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України відбулося чергове засідання загальноакадемічного міждисциплінарного семінару у галузі природничих наук «Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології».

Із доповіддю «Можлива роль молекул пероксиду водню в йонній терапії ракових клітин» виступив доктор ф.-м.н. професор ВОЛКОВ Сергій Наумович, головний науковий співробітник лабораторії біофізики макромолекул Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова Національної академії наук України.

Засідання семінару відкрив головуючий – академік НАН України проф. С.О.Костерін. У своєму вступному слові він розповів присутнім про  наукові інтереси доповідача. С.О.Костерін підкреслив, що наукові праці С.Н.Волкова стосуються нагальних питань сучасної молекулярної біофізики, зокрема вивчення конформаційних перетворень макромолекул ДНК та полінуклеотидів. Було розроблено підхід до опису конформаційної механіки подвійної спіралі ДНК, побудувані адекватні моделі конформаційних коливань та структурних перетворень макромолекули ДНК. Проф. С.Н.Волков визначив роль протиіонів важких металів у стабілізації структури ДНК, висунув ідею щодо конформаційного солітону в ДНК, визначив умови наявності та можливі типи конформаційних солітонних збуджень у ланцюжкових молекулах типу ДНК, запропонував і обґрунтував солітонний механізм ефектів далекодії в молекулах ДНК.

Далі слово для наукової доповіді було надано проф. С.Н.Волкову.               

У доповіді мова йшла за низку фундаментальних результатів, важливих для розуміння принципів функціонування біологічних макромолекул і розвитку молекулярної медицини. Так, обговорювалися механізми специфічної взаємодії біологічно активних молекул з різними ділянками подвійної спіралі ДНК, що є важливим для розробки нових лікарських препаратів. Було вказано на важливу роль молекул перекису водню у блокуванні активності ДНК у ракових клітинах під час опромінення важкими іонами. Через більшу молекулярну масу молекула перекису водню не така рухлива, як молекула води, і може блокувати процес специфічного розпізнавання ДНК. Нуклеїнові основи можуть утворювати більш стійкі комплекси з перекисами водню, ніж з молекулами води. Утворення комплексів молекул перекису водню з атомними групами нуклеїнових основ призводить до блокування ДНК-специфічних сайтів розпізнавання і активності ДНК в цілому. У доповіді також було зроблено акцент на тлумаченні фізичних механізмів молекулярного впізнавання, які ґрунтуються на загальній здатності біомакромолекул до конформаційних перебудов, утворенню стабільних та специфічних міжмолекулярних  комплексів.

Із запитаннями до доповідача та обговоренням доповіді виступили акад. С.Комісаренко, акад. С.Костерін, акад. А. Наумовець, член-кор. М.П.Куліш, проф. М.Великий, проф. С.Ярмолюк, д.ф.-м.н. С.Перепелиця, д.б.н. Ю.Данилович та інші.   

ПОСИЛАННЯ НА ЗАПИС СЕМІНАРУ:

                               https://youtu.be/hKb48IjtqaU?si=UqTxYJlmRUXGFhuH

                                                   

 Ф О Т О Р Е П О Р Т А Ж  З  С Е М І Н А Р У

Читати далі: Можлива роль...

The possible role of hydrogen peroxide molecules in ion therapy of cancer cells

Деталі
Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології
10 жовтня 2023
Перегляди: 4708

ibchemapfmp

 

                                                          

 

                                                     ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

На базі Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України продовжує свою роботу міждисциплінарний загальноакадемічний семінар у галузі природничих наук «Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології».

Чергове засідання семінару відбудеться 16-го лютого 2024 р. (П’ЯТНИЦЯ) о 10-30 в Актовій залі Інституту (вул. Леонтовича, 9). З доповіддю «The possible role of hydrogen peroxide molecules in ion therapy of cancer cells» виступить доктор ф.-м.н. професор ВОЛКОВ Сергій Наумович, головний науковий співробітник лабораторії біофізики макромолекул Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова Національної академії наук України.

До цього листа додаю авторські тези доповіді. Отже, у доповіді мова буде йти за ГОЛОВНУ МОЛЕКУЛУ – молекулу ДНК.    

Прийняти участь у роботі семінару можна буде й в онлайн-режимі за адресою:

                                  https://meet.google.com/vpn-obgd-nzk 

Запрошую Вас та Ваших колег до участі у роботі семінару.

Дозвольте нагадати Вам, що мета загальноакадемічного семінару полягає у періодичному заслуховуванні та обговоренні наукових доповідей, присвячених застосуванню сучасних експериментальних та теоретичних методів хімії, фізики та математики для вирішення нагальних проблем сучасної біології (зокрема – у галузі біохімії, біофізики, молекулярної та клітинної біології, біоенергетики, геномики, медичної біології, фармакології, нанобіотехнології, системної та синтетичної біології та т.і.).

Організація зазначеного семінару обумовлена прогресуючим розвитком таких «перехресних» наук та наукових напрямів, як біофізична хімія, фізична біохімія, хімічна біофізика, біохімічна фізика, фізико-хімічна біологія, фізика живого, математична біофізика та біохімія, теоретична біологія, біоінформатика, штучний інтелект в біології та медицині тощо.

У подальшому пропозиції щодо виступів з доповідями (тези доповіді – 1-2 стор.) на міждисциплінарному загальноакадемічному семінарі необхідно надсилати на ім’я Костеріна Сергія Олексійовича за електронними адресами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Анонси щодо засідань семінару та авторські тези доповідей оприлюднюються на сайтах Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України ( biochemistry.org.ua ) та НАН України ( НАН України : Головна сторінка      (nas.gov.ua) ), а також розповсюджуються електронною поштою. Слідкуйте за нашими повідомленнями, будь ласка.  

Наступне засідання семінару заплановано на березень м-ць 2024 р.

Будемо раді зустрітися з Вами на засіданнях нашого міждисциплінарного загальноакадемічного  наукового семінару !

З повагою -                                          

керівник семінару,

академік НАН України,

професор                                                         С.О.Костерін

Читати далі: The possible role...

26-го січня 2024 р. в Інституті біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України відбулося чергове засідання

Деталі
Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології
10 жовтня 2023
Перегляди: 1986

ibchemapfmp

 

                                                          

 

26-го січня 2024 р. в Інституті біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України відбулося чергове засідання загальноакадемічного міждисциплінарного семінару у галузі природничих наук «Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології».

Із доповіддю «ПРІОРИТЕТИ І ВИКЛИКИ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В УКРАЇНІ» виступив член-кореспондент НАН України, д.т.н., професор Шевченко Анатолій Іванович, директор Інституту проблем штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України і Національної академії наук України.

Засідання семінару відкрив головуючий – академік НАН України проф. С.О.Костерін. У своєму вступному слові він розповів присутнім про  наукові інтереси доповідача. С.О.Костерін акцентував увагу на тому, що наукові праці О.І.Шевченка присвячені проблемам комп’ютерних форм перетворення інформації, пошуку ефективних технологій навчання та освіти з використанням комп’ютерної техніки і телекомунікаційних мереж.

Читати далі: 26-го січня 2024...

Конкурс на заміщення посади Провідного наукового співробітника відділу біохімії м᾽язів

Деталі
Новини Інституту
18 січня 2024
Перегляди: 14961

КОНКУРС

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна   Національної академії наук України

Вул. Леонтовича, 9, Київ, 01054, Україна     

Тел.: [38-044] 2345974; факс: [38-044] 2796365

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    

           

З  17 січня  2024 року

Оголошує  конкурс на заміщення  посади

           Провідного  наукового співробітника  відділу біохімії м᾽язів

Вимоги до посади: учасник конкурсу повинен мати  науковий  досвід  наукової, науково-технічної діяльності,  мати наукові праці, які опубліковані протягом встановленого періоду у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях, у тому числі у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз та/або бути автором (співавтором) або автором (співавтором) та власником (співвласником) діючих патентів на винахід та/або корисну модель;

Читати далі: Конкурс на...

ПРІОРИТЕТИ І ВИКЛИКИ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В УКРАЇНІ

Деталі
Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології
10 жовтня 2023
Перегляди: 2069

ibchemapfmp

 

                                                          

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

На базі Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України продовжує свою роботу міждисциплінарний загальноакадемічний семінар у галузі природничих наук «Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології».

Чергове засідання семінару відбудеться 26-го СІЧНЯ 2024 р. (П’ЯТНИЦЯ) о 10-30 в Актовій залі Інституту (вул. Леонтовича, 9). З доповіддю «ПРІОРИТЕТИ І ВИКЛИКИ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В УКРАЇНІ» виступить член-кореспондент НАН України, д.т.н., професор Шевченко Анатолій Іванович, директор Інституту проблем штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України і Національної академії наук України.

Читати далі: ПРІОРИТЕТИ І...

Конкурс на заміщення посади Наукового співробітника відділу сигнальних механізмів клітини

Деталі
Новини Інституту
09 січня 2024
Перегляди: 15925

КОНКУРС

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна   Національної академії наук України

Вул. Леонтовича, 9, Київ, 01054, Україна     

Тел.: [38-044] 2345974; факс: [38-044] 2796365

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    

           З   8  січня   2024  року

Оголошує  конкурс на заміщення  посади

            Наукового співробітника  відділу сигнальних механізмів клітини 

Вимоги до посади: учасник конкурсу повинен мати  науковий  досвід  наукової, науково-технічної діяльності,  мати наукові праці, які опубліковані протягом встановленого періоду у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях, у тому числі у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз та/або бути автором (співавтором) або автором (співавтором) та власником (співвласником) діючих патентів на винахід та/або корисну модель;

Читати далі: Конкурс на...

22-го грудня 2023 р. в Інституті біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України відбулося чергове засідання

Деталі
Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології
10 жовтня 2023
Перегляди: 1922

ibchemapfmp

 

                                                          

                                                  

 22-го грудня 2023 р. в Інституті біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України відбулося чергове засідання загальноакадемічного міждисциплінарного семінару у галузі природничих наук «Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології».

Із міждисциплінарною доповіддю «Рецептор холоду і ментолу TRPM8: від біофізичних і фармакологічних властивостей до біологічних функцій і ризіків гіпотермії» виступив докт. біол. наук проф. Олександр Вікторович Жолос – завідувач кафедри біофізики та медичної інформатики ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Засідання семінару відкрив головуючий – академік НАН України проф. С.О.Костерін. У своєму вступному слові він розповів присутнім про  наукові інтереси доповідача, зупинився, зокрема, на його міжнародних наукових контактах.

Далі слово для наукової доповіді було надано проф. Жолосу О.В.

Читати далі: 22-го грудня 2023...

Конкурс на заміщення посади Завідувача відділу біохімії ліпідів Інституту

Деталі
Новини Інституту
22 грудня 2023
Перегляди: 16617

КОНКУРС

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна

Національної академії наук

України

Вул. Леонтовича, 9, Київ, 01054, Україна

Тел.: [38-044] 2345974; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

з 20  грудня  2023 року

Оголошує  конкурс на заміщення посади

Завідувача відділу  біохімії ліпідів Інституту

кваліфікаційні вимоги до посади  завідувача відділу  наукового підрозділу — доктор наук або доктор філософії (кандидат наук), який має не менше п’яти років досвіду, за останні п’ять років не менше 10 публікацій, у тому числі не менше однієї у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз, та/або патентів;

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі (далі — кандидат), подає особисто або надсилає поштою такі документи:

Читати далі: Конкурс на...
Сторінка 7 із 24
  • Початок
  • Попередня
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Наступна
  • Кінець