Виберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

XIІ  УКРАЇНСЬКИЙ  БІОХІМІЧНИЙ КОНГРЕС

(30 вересня – 4 жовтня  2019 р., м. Тернопіль)

30 вересня - 4 жовтня 2019 р. у м. Тернополі відбувся черговий ХІІий  Український біохімічний Конгрес. Конгрес, який  носить історичну назву «біохімічний», на сьогодні  набув  міждисциплінарного  характеру, охопивши широке коло «Наук про життя (Lifesciences)», включно з молекулярною біологією, біофізикою, геномікою, імунологією, біотехнологією, експериментальною медициною, фармакологією тощо, і тому він став визначною подією не лише для української біохімічної спільноти, але  і для  фахівців суміжних спеціальностей,  які  цікавляться найновішими досягненнями у цих сферах науки та перспективами їх розвитку. 

ДО 100 – РІЧЧЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

Національна академія наук (НАН) України заснована 27 листопада 1918 року у м. Києві. Її першим президентом був видатний учений із світовим ім`ям В.І. Вернадський.

Національна академія наук України є вищою науковою самоврядною установою України, яка організує і здійснює фундаментальні та прикладні наукові дослідження з найважливіших проблем природничих, технічних, суспільних і гуманітарних наук.

В НАН України функціонують 3 секції (фізико-технічних і математичних наук; хімічних і біологічних наук; суспільних і гуманітарних наук), що об'єднують 14 відділень наук: математики; інформатики; механіки; фізики та астрономії; наук про Землю; фізико- технічних проблем матеріалознавства; фізико-технічних проблем енергетики; ядерної фізики та енергетики; хімії; біохімії, фізіології і молекулярної біології; загальної біології; економіки; історії, філософії та права; літератури, мови та мистецтвознавства.

Про роботу Відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології в зв’язку із 100-літтям НАН України розказує академік-секретар відділення Сергій Васильович Комісаренко:

 

First Announcement

Dear colleagues,

On behalf of the Local Organizing Committee of the XI Parnas Conference it is my pleasure to invite you to participate in the XI Parnas Conference – Young Scientists Forum “Biochemistry and Molecular Biology for Innovative Medicine”. The Conference is organized jointly by Ukrainian Biochemical Society, Polish Biochemical Society and Israel Society for Biochemistry and Molecular Biology with the FEBS generous support as a FEBS 3+ Meeting.